Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Żydowska kultura jest ciekawa

Dużo rozprawia się rzecz jasna o polskich uczelniach, bo to głównie do nich chodzą nasze pociechy.
Coraz częściej rozprawia się także o szkołach angielskich, gdzie wszystkie lekcje są wykładane właśnie w tym języku, a chodzi tu przede wszystkim o jego rzetelniejszą naukę, tak by w przyszłości dużo bieglej się nim posługiwać, a co się z tym wiąże, żeby też mieć większe okazje na znalezienie niesamowitej i zadowalającej pracy.Możemy zapisać dziecko do żydowskiej szkoły
Mimo wszystko tak naprawdę całkiem mało ludzi wie, iż istnieje szkoła prywatna w Warszawie (pokaż szczegóły) Żydowska we Wrocławiu. Utworzona w 1997 roku przez zasłużonego działacza żydowskiego Jerzego Kichlera wraz z rabinami oraz fundacją, weseli się teraz wielkim powodzeniem.
zdjęcie
Author: Marian Schmidt
Source: Marian Schmidt
Na początku znajdowała się w mieszkaniu, później zaadaptowano jeszcze jedno piętro, w pewnym czasie uczniów było tak wielu, że byli oni przeprowadzeni do budynku w którym kiedyś również mieściła się szkoła podstawowa żydowska. W tym momencie szkoła ta własną placówkę posiada w eleganckiej willi będącej własnością dwóch braci architektów, którzy są żydowskiego pochodzenia.

Sama wiedza to nie wszystko
Poza zwykłą wiedzą, jaką żacy przeważnie uzyskują w szkole, tu zwraca się też duży nacisk na wrażliwość i talent.

Jeśli opisywana kwestia jest dla Ciebie użyteczna, sprawdź oprócz tego więcej szczegółów bryły geometryczne tu - te wiadomości także nie mogą pozostać niezauważone!

Są one rozbudowywane, do każdego ucznia podchodzi się indywidualnie i kiedy tylko ma on jakiekolwiek problemy z poznawanym produktem czy z późniejszym rozwijaniem swoich umiejętności, to zawsze może liczyć na pomoc ze strony oddanych pedagogów. Koniecznie należy pamiętać, iż szkoła przekazuje wartości w zgodzie ze swoją nazwą, która w języku żydowskim oznacza „pokój wam” - zobacz więcej na


Zapoznajmy się z jej programem
Kiedy stwierdzimy, że to właściwe miejsce dla naszego dziecka, kiedy kultura żydowska jest nam szczególnie bliska oraz pragniemy, by nasze dziecko nie tylko pozyskiwało wiedzę, ale również żeby wraz z innymi uczniami i gronem pedagogicznym świętowało żydowskie święta, to bez wątpienia zapisanie do tej szkoły będzie najlepszą decyzją, jaką będziemy mogli powziąć w związku z jego nauczaniem. Zwłaszcza, iż poza jego umysłem, właściwie rozwijany i rozbudowywany będzie także jego duch, jak oraz wartości, które będzie szanował.