Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Bieżące ciekawostki w kwestii elektroniki i gier PC

Przeglądając bieżące nowinki powiązane z elektroniką, grami komputerowymi czy też telefonami komórkowymi zdołamy spostrzec, że obecnie pojawiło się multum nowych atrakcyjnych informacji. Jedną z nich z pewnością jest to, że potwierdzono informacje o tym, że pozostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Z pewnością jest to świetna nowina dla osób, które posiadają PlayStation bądź Xbox bądź ochoczo zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox
Author: Tom Wood
Source: http://www.flickr.com
Już teraz celowo wyznaczone zespoły pracują nad nowym sequelem oddanym na inne nośniki. Pasjonaci gier w tematyce horrorów znajdą również dla siebie top 10 horrorow na pc. W Internecie zdołamy odnaleźć sporo recenzji najlepszych gier dla wielbicieli dreszczyki grozy, pośród najpopularniejszy zestawień pojawiły się takie gry, jak choćby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, dodatkowo w czołowej dziesiątce sporo osób wymienia również takie gry, jak na przykład Dead Space, Penumbra lub Bioshock. Naturalnie zestawień najlepszych gier w klimacie horrorów odkryjemy współcześnie dużo, tym bardziej, iż każdy gracz kieruje się oczywiście prywatnymi upodobaniami w tej kwestii - zobacz ofertę gier.Pośród atrakcyjnych nowinek pojawiły się również najświeższe informacje na temat nowego, oryginalnego systemu Windows 10 (więcej informacji o Win10) przeznaczonego na smartfony. Bezsprzecznie wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, że system ten jest o wiele prostszy w obsłudze oraz o wiele bardziej funkcjonalny. Zainstalowanie nowego systemu naturalnie spowoduje, że smartfon zacznie działać szybciej, w związku z tym jest to ogromnie wyśmienite rozwiązanie dla telefonów, jakie regularnie się zacinają.
Interfejs jest łatwy w użytkowaniu i ogromnie przejrzysty. W nowiutkim systemie pojawiło się multum interesujących nowości, w szczególności bardziej przejrzysty kalendarz i Outlook. Windows 10 oferuje też nowiuteńkie, przebudowane mapy. To tylko kilka ciekawostek o których powiedzieliśmy, chociaż na pewno wskazane jest samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 oraz zobaczyć które rzeczy uległy zmianie.