Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Co oferuje Ustka? Jakiego rodzaju atrakcje są w tym mieście dla przyjezdnych? Gdzie warto jechać w niepogodę?

Udane wakacje to dla niektórych niekoniecznie zaszycie się na odludziu i napawanie się ciszą i przyrodą. Niektórzy wolą być tam, gdzie mają wszystko pod ręką oraz dostęp do całej masy rzeczy.


Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA
Author: IQ MEDISPA
Source: IQ MEDISPA
Nie mają problemu z dotarciem do sklepu, czy dobrej knajpki na obiad. Dla tego typu turystów, Ustka to bardzo dobre miejsce na wypoczynek.
W tej miejscowości jest doskonała infrastruktura dla turystów, dlatego z łatwością znajdziemy kwatery, które są doskonałe dla każdego. Gdy zainteresuje nas Ustka domki do wynajęcia to nie problem- czytaj tutaj więcej. Podobnie jak wiele innych rodzajów kwater dla przyjezdnych. Wybór jest naprawdę ogromny. To wielki plus, gdyż na wybrzeżu jest wiele malutkich miejscowości, w jakich nie często brak wyboru, jeżeli chodzi o nocowanie (sprawdź nas). W Ustce natomiast nie będziemy mieć z tym najmniejszego problemu.


Nie możemy zawitać do Ustki i nie pójść na latarnię. To punkt stały każdej wycieczki. Może nie jest ona za wysoka, natomiast jej ciekawy wygląd na pewno spodoba się wielu odwiedzającym. Interesującą rzeczą jest pozostałość z czasów Hitlera, a konkretnie tak zwane trzecie molo, jakiego budowa nie została skończona. Zgodnie z planem miało ono mieć aż półtora kilometra długości, niestety II Wojna Światowa pokrzyżowała takie plany. W okolicy znajduje się sporo bunkrów wojennych, co jest wielką ciekawostką dla miłośników historii. Jeśli mamy większą ilość czasu oraz odłożonych do wydania środków finansowych, to właśnie z Ustki możemy odbyć rejs na Bornholm.
ruszaj w Polske
Author: DLH Poland
Source: www.dlh.pl
Na tej pięknej wyspie możemy skorzystać z ogromnej ilości rozsianych ścieżek rowerowych. To idealne miejsce dla fanów dwóch kółek. W Ustce każdy na pewno odnajdzie coś dla siebie. Dlatego, jeżeli interesuje nas Ustka domki zamówmy jak najszybciej.