Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Czy dojrzały facet winien grywać w komputerowe gry?

Wziętość gier komputerowych regularnie rośnie. Grają nie wyłącznie dzieci, ale także dorośli, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Gry zrobiły się w dzisiejszych czasach jedną z najpopularniejszych form zabawy oraz spędzania czasu wolnego.


wojna o pierścień
Author: Selena N. B. H.
Source: http://www.flickr.com


W związku z tym wynika zapytanie: czy dorosły facet winien bawić się w komputerowe gry?


Dorosły mężczyzna kojarzy nam się z odpowiedzialnością i atencją, ale czy taki pan nie powinien mieć swojej pasji? Jeden kocha brudzić się w smarach reperując swój pojazd, zaś drugi grać w gry. Zaraz zaraz, wszak majsterkowanie jest praktyczne, zaś granie na komputerze to marnotrawienie czasu. A kto powiedział, że pasja ma być przydatna dla innych? Jest przydatna dla tego, kto ją ma, bo realizując ją robi to co sprawia mu radość. Gra wojna o pierścień jest istotnie przyjemnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Posiadanie jakiejkolwiek pasji robi człowieka ciekawszym, a każdy facet posiadający pasję, posiada dzięki niej cząstkę własnej prywatności, jakiej nie musi tracić wraz z założeniem rodziny. Dorosły facet grający w Super Farmer wiąże się z facetem, który nie posiada znajomych, towarzyskiego życia, zaś każdą wolną chwilę odpędza przy komputerze. Dzieję się tak jednak wyłącznie w skrajnych wypadkach, zaś uzależnione od gier komputerowych częściej są dzieci. Nie ma nic złego w tym, że dorosły facet grywa w gry komputerowe, jeśli: nie zaniedbuje przez to własnych domowych obowiązków, rodzinnych albo zawodowych; nie grywa w gry MMORPG, które przeznaczone są dla młodszych, albowiem gra toczy się w czasie rzeczywistym, natomiast dorosły mężczyzna posiada obowiązki, które są ważniejsze; potrafi odseparować świat iluzoryczny od realnego i nie pojawiają się u niego zaburzenia psychiatra wrocław psychiczne związane z grami .


Co dojrzałemu mężczyźnie daje granie w komputerowe gry: możność rozwijania swej pasji; odreagowanie po frasunkach dnia w pracy; możliwość monitoringu tego w co grywają wasze dzieciaki a także lepszy kontakt z nimi; jeśli kobieta też kocha grać w abalone gra to następna okazja do wspólnego odpędzania czasu, co wzmoże waszą więź.