Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Czym jest miłość na odległość i czy jest tak naprawdę możliwa? Jak można ją nazwać? Czy ma szansę na przetrwanie?

Niezwykle istotne pytanie, czy uczucie na odległość jest możliwe? Można stwierdzić, że jednak nie, bo prawdziwa miłość polega na systematycznym tworzeniu wspólnych chwil. Jaki tworzymy więc związek, kiedy widzimy się nie wtedy, jak tego chcemy, ale kiedy jest to możliwe, czy podczas przerwy świątecznej, urlopu w pracy czy wypoczynku? Można więc stwierdzić, iż taka miłość jest bez sensu, ale dobrą odpowiedzią będzie stwierdzenie, że to zależy.

randka
Author: MaloMalverde
Source: http://www.flickr.com
Znane są przypadki związków, które przez pewien czas były relacjami na odległość, a potem powstały z tego zgodne małżeństwa. Pomimo to pojawia się wiele wątpliwości, że w jaki sposób można pozostawać z kimś w relacji i się nie widywać regularnie, jednak istnieją ludzie, którzy potrafią znieś próbę czasu. Naturalnie są też tacy, którzy jednak nie wytrzymują, ponieważ jest zależne to od tego, na jakim etapie jest nasz związek i jak dorośli są ludzie. Jeżeli z kolei chodzi o start związku to należy być uważnym, gdyż na samym początku potrzebne są regularne kontakty.

Wskazane jest byśmy mogli się poznawać. Smsy, wiadomości na facebooku lub choćby piękne tradycyjne listy nie będą zamiennikiem prawdziwego odkrywania siebie nawzajem. Drugiego człowieka bowiem możemy przez regularny kontakt z nim, przez zachowanie w różnych chwilach, w pracy, w jaki sposób odnosi się do pozostałych ludzi. Tego na odległość nie zobaczysz. Największe zagrożenie sprowadza się do tego, że zazwyczaj na odległość nie kochamy realnej osoby, a własne jej wyidealizowany obraz. Ponieważ widząc się raz na kilka tygodni jesteśmy rozanieleni, stęsknieni, szczęśliwi, że znów możemy się spotkać.Istotne więc, by się do tego momentu przygotować. Tak więc miłość przedzielona odległością to odpowiednie antidotum na samotne kobiety czy samotnych mężczyzn. Nie musimy żyć sami, gdyż możemy kogoś spotkać i nawet widywać się sporadycznie, ale wiedzieć, że się kogoś ma, że mamy szansę do kogoś wrócić. To bardzo ważne, ponieważ jesteśmy stworzeni do miłości i na pewno lepiej funkcjonujemy, kiedy darzymy miłością kogoś i sami jesteśmy kochani.

Jeśli zainteresowało Cię omawiane zagadnienie, to obejrzyj więcej tu, a zapewne uzyskasz mnóstwo fascynujących informacji na ten temat.

Pamiętajmy jednakże, że taka miłość może się przerodzić w coś bardziej poważnego. Wtedy jednak wszystko zależy od nas, tego czy umiemy się poświęcić.