Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Czynny relaks. Jednak jakiego rodzaju?

Jak spędzić wolny czas? W ruchu, rzecz jasna! Jest tak dużo sposobów na aktywne zagospodarowanie czasu, że w końcu od nadmiaru pomysłów już w zasadzie nie wiadomo, na co się zdecydować.
Z jednej strony, można przecież pójść na przechadzkę lub porzucać do kosza przed
Relaksująca się kobieta
Author: Bob Jenkin
Source: http://www.flickr.com
blokiem, z drugiej strony może lepiej skusić się na jakieś halowe gry i zabawy – zebrać kilku przyjaciół­ i pójść gdzieś pokopać piłkę. Są ciekawsze możliwości.

Bardzo Dobrym sposobem na czynne spędzenie czasu jest jogging. Wieczorny trucht, lekkie bieganie działa dobroczynnie na nasze krążenie, aktywuje nasze znużone codziennością mięśnie, produkuje w naszym ciele pożądane endorfiny, nie pozwala nam się kompletnie zasiedzieć. Amatorsko biegać może każdy z nas, ale oczywiście jeżeli ta aktywność przypadnie nam do gustu możemy lepiej zapoznać się z tą dziedziną. Bardziej zawodowe uprawianie biegania to obowiązkowa lektura książek i poradników o bieganiu, dowiemy się z nich, jak dobrze ćwiczyć, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, a może w przyszłości pobiec w maratonie.Jeśli natomiast preferujemy bardziej halowe aktywności, to dobrze jest udać się na siłownię. Aktywny
Opalajaca się kobieta
Author: byebye22
Source: http://www.flickr.com
fitness połączony z lekką odmianą kulturystyki to świetny sposób na polepszenie naszej siły witalnej, a także siły mięśni. Nie dla każdego z nas jednakże tego typu forma aktywności będzie dobra. Wszystko zależy od wieku i predyspozycji do wykonywania tego typu ćwiczeń. Najlepiej zainteresować się tego typu formą aktywności poprzez czynną edukację: książki i poradniki o kulturystyce i fitness, to idealne źródła koniecznej wiedzy. Więcej o bieganiu i fitness znajdziesz tutaj: znane poradniki, książki o bieganiu.

A może zainteresują cię sporty zimowe? Przecież nie ma jeszcze zimy? Nic straconego, skorzystaj z szerokiej gamy różnych aktywności związanych z ta porą roku, które również można uprawiać nie tylko w porze zimowej. Możesz poszaleć na łyżwach lub jeszcze lepiej pograć w hokeja na lodzie. Nie znasz regułgry? masz do wyboru różnego rodzaju książki i poradniki o hokeju, a z pewnością nadrobisz ten brak wiedzy. A jeżeli bardzo nie chcesz wylewać siódmych potów, zaś twoje pragnienie bardziej krąży wokół statecznej gry, zawsze możesz zdecydować się na grę w golfa. Zasady w teorii są znane, wiele osób tak sądzi, ale jak przyjdzie do praktyki to już tak łatwo nie jest. Przed pierwszą partią lepiej poczytaj książki i poradniki o grze w golfa, to z pewnością podniesie twój poziom gry (więcej o golfie i hokeju odnajdziesz tutaj: hokej poradniki, książki).