Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

czytaj trudne tytuły - nie pozostawaj ślepy

Wszyscy ludzie, którzy nawet w niewielkim stopniu interesują się naszą sceną polityczną, bez wątpienia kojarzą postać Rafała Ziemkiewicza. Ale nie tylko przez to, że zajmuje się on tematyką polityki. Jest on powszechnie docenianym dziennikarzem, komentatorem sceny politycznej oraz publicystą. Jeśli prześledzimy uważnie jego życiorys, bez wątpienia dojdziemy do wniosku, że jest on niepokornym duchem. Ziemkiewicz wiązał się z rozmaitymi wydawnictwami prasowymi, a także stacjami radiowymi w naszym kraju, z których odchodził z najróżniejszych przyczyn.
grzbiety książek
Author: irondsd
Source: http://www.flickr.com
W tym momencie tworzy tygodnik „Do Rzeczy”. Możemy go zobaczyć też w programach telewizyjnych.

Jednak spora część rodaków zna go jako wybitnego felietonistę. Jego zdanie na temat naszej rzeczywistości są niezmiernie chętnie czytane, jak również komentowane, co można sprawdzić, wchodząc na prywatny blog publicysty. Własne felietony, które mogliśmy przeczytać w rozmaitych tygodnikach i na portalach internetowych, często publikował w formie książki. Cykl (sprawdź: cykle numerologiczne) felietonów „Zero zdziwień” (przejdź: księgarnia alternatywna) został wydany w 1995 roku. Od tego czasu dość regularnie na półkach księgarni można było spotkać jego następne wydawnictwa publicystyczne oraz zbiory felietonów. W 2011 roku ukazał się wywiad- rzeka z publicystą pod tytułem „Wkurzam Salon”. (sprawdź także: rafał ziekiewicz ebooki)Ale komentowanie sceny politycznej i dziennikarstwo to jedynie część działalności Ziemkiewicza. Na pewno niewiele osób wie, że ten publicysta to wielbiciel fantastyki i autor wielu błyskotliwych książek o tej tematyce. Był wielokrotnie uhonorowany ważnymi nagrodami za swój dorobek literacki. Zadebiutował opowiadaniem „Z palcem na spuście”, opublikowanym w tygodniku „Odgłosy” w 1982 roku. Dwukrotnie został okrzyknięty „twórcą roku” w rankingu, prowadzonym przez Śląskie Stowarzyszenie Fantastyki Śląka.

Na stronicach swoich książek dziennikarz opisuje losy zwykłych zjadaczy chleba, którzy muszą się odnaleźć się w niecodziennych sytuacjach. Jego twórczość dotyka mnóstwa dziedzin naszego życia, dlatego z pewnością każdy odnajdzie w dorobku tego znanego dziennikarza coś wyjątkowego dla siebie.