Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

DJ na wesele czy orkiestra - zapytanie które zadają sobie wszyscy Młodożeńcy przygotowujący przyjęcie weselne

W trakcie przygotowywania przyjęcia weselnego przychodzi chwila, w którym należy wybrać oprawę muzyczną. Niejednokrotnie najpierw zastanawiamy się czy wybrać orkiestrę weselną czy DJ na wesele, a późniejukładamy wykaz utworów przy, jakich będziemy się bawić. Kiedy myślimy czy zamówić DJ na wesele czy orkiestrę, nie raz nie wiemy do końca którą podjąć decyzję. Wbrew pozorom nie jest wcale łatwy i winien zostać dokładnie przemyślany.
młoda para
Author: Rick Flores
Source: http://www.flickr.com
Na pewno nikt z Nas nie chciałby by goście weseli bawili się przy muzyce techno puszczanej przez DJ-a, czy też przy orkiestrze, której wokalista nie potrafi śpiewać. Przy wybieraniu decydujący jest wiek osób proszonych i poznanie ich ulubionego stylu muzycznego. Dla młodych ludzi odpowiedniejszy byłby DJ na wesele - odnośnik do serwisu -, który nie będzie nas zanudzał kawałkami, których nikt nie zna. Gdy na weselach królują goście starsi to odpowiednim rozwiązaniem jest orkiestra, jaka wykona także kawałki "starej daty" a także nowe dla młodej części zaproszonych. Ważnym czynnikiem decydującym o wyborze jest cena. Wiadomym jest, że Para Młoda szukają na wszelkim kroku oszczędności i dlatego wybranie DJ na wesele jest z pewnością niejednokrotnie tańsze, bo głównie zespół muzyczny składa się z minimum 2-3 osób. Opłata zależna jest przeważnie od wielkości miejscowości, ilości proszony gości, czasu w jakim jest wesele, czasu zabawy weselnej itp.Muzyka grywana na żywo jest zapewne stosowniejsza i jeśli w zespole weselnym znajduje się dobry wodzirej umie rozkręcić niedostatecznie aktywnych członków familii. Wiadomo wybór orkiestry jest niełatwy, bardzo często obieramy ją podpytując znajomych lub członków rodziny. Niejednokrotnie tania kapela to grupa znajomych, jacy pragną sobie dorobić i nie bardzo przywiązują uwagę do oprzyrządowania, nagłośnienia, prowadzenia zabawy i często lubią popijać ogłaszając, że "to na lepszy głos". Trzeba pamiętać, iż muzyka na weselu jest najważniejsza. Bez niej nawet najlepsze jedzenia i najśliczniejsze stroje nie zastąpią fajnej zabawy.

Źródło: DJ Mario - dj wesela Wrocław