Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Droga karma dla pupila, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

Zagwarantowanie zdrowego jedzenia pełnego wartościowych składników psom to test dla wszystkich właścicieli czworonogów. Jak to w sklepach z produktami dla ludzi, tak i jedzenie dla psów można zaszufladkować na poziom przeciętny i z wyższej półki. Myśl przy pierwszym to „żeby zwierzak się najadł czymkolwiek”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.
karma dla psów
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Odżywianie jest ważną czynnością życiową każdej istoty. Zależnie od szeroko rozumianej jakości (logo, data produkcji, forma opakowania) i zawartości wewnątrz dostarczamy zwierzętom podobnych, ale kompletnie innych posiłków. Może i przyjmują tę samą formę karmy, jej wartości składnikowe przedstawiają się zupełnie inaczej. Oczywiście, za produkty „wyższego sortu”, z zawartością witamin, starannie wyselekcjonowanego mięsa z cielęciny itp. zapłacimy kilkanaście, do kilkudziesięciu zł więcej na opakowaniu. Gorsze zastępniki najczęściej posiadają substancje wzmacniające, dodatki, które nie mogą równać się starannie selekcjonowanym karmom z wyższych półek. Zobacz: .Jeśli jesteśmy w grupie tych posiadaczy, którzy kupują tylko i wyłącznie pełnowartościowe karmy i substytuty diety przemyślimy zapewne zakup karmy purina one dla psów. O tym, czy kupowana przez nas karma nie jest wysokiej jakości tylko na pudełku przekonać się można po otworzeniu. Momentalnie weryfikujemy faktyczną ilość mięsa, składników, tłuszczu i innych ekstraktów takich jak na wymienione na etykiecie. To wrażenie będzie nam towarzyszyło gdy naszym zakupem dla psa będzie karma dolina Noteci. To kolejna z karm z wyższej półki, gdzie „wnętrze” zdecydowanie nie jest jednolitą masą, w której po otwarciu możemy weryfikować gołym okiem wszystkie wymienione składniki odżywcze. To z nich nasze pociechy uzyskują największe korzyści życiowe. Zalecamy lekturę: click here.


Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Lepiej się ruszają, mają lepszą przemianę materii itd. Mając rozeznanie w markach i gabarytach karm dla psów wiemy doskonale, o jakie firmy i produkty dopytywać. Jeśli właśnie rozpoczynamy historię z psem (czyli też jego żywieniem) koniecznie zaglądnijmy do propozycji sklepów internetowych z przysmakami dla zwierząt. Warto czytać i porównywać przepisy na domowej roboty karmę, także jak często podawać jedzenie zwierzętom. To wszystko złoży się na prawidłowe funkcjonowanie nie tylko psa.