Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Dynamiczny rozwój technologii – gry komputerowe jako sposób na rozrywkę

Znajdujemy się w czasach, w którym zauważalny jest szybki postęp technologii. Prawie każdego dnia słyszymy nowości technologiczne, których głównym celem jest ulepszenie nam funkcjonowania. Najbardziej znanym przedmiotem, który śmiało można nazwać nieodłącznym elementem naszego życia jest komputer. To dzięki temu urządzeniu mamy łatwy wgląd do najnowszych wiadomości, rozrywki czy też relaksu. Jest on nie tylko podstawowym urządzeniem wykorzystywanym w pracy, pozwala zapamiętywanie wielu informacji,zdjęć, ale też są tzw. umilaczem wolnego czasu. Laptop gwarantuje nam szybką rozrywkę, która przeznaczona jest nie tylko dzieciom, ale i osobom dojrzałym.
gracz
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze metod spędzania wolnego czasu jaki oferują nam komputery są gry komputerowe, które nie tylko dają nam rozrywkę, ale też uczą. Wystarczy wybrać właściwą grę. Do najpopularniejszych należy call of duty. Największym producentem gry jest amerykańskie przedsiębiorstwo Activision.

Czy masz chęć dokładniej przeanalizować prezentowany w tym miejscu wątek? Jeśli tak, bez obawy kliknij ten link, aby przeczytać więcej.

Call of duty to seria gier komputerowych poruszających tematykę wojenną. Początkowo fabuła skupiona była na tematyce II Wojny Światowej, współczesne wersje osadzone są we współczesnej rzeczywistości.

Seria gier wyrożnia się tym, iż nikt nie walczy sam, ale współpracuje z komputerowym sprzymierzeńcem. Gra więc uczy działania w zespole, skonstruowana jest z konkretnych elementów, a gracze pokonują konkretne etapy. Operacje są różnorodne, do tego stopnia, iż trudno przeczuć, w którym momencie będziemy musieli rzucić się w szalony pościg za przeciwnikiem. Należy dodać, iż w grze obecny jest znany amerykański aktor Kevin Spacey, co na pewno jest jej dużym plusem.

Gra została bardzo dobrze przyjęta przez graczy, a efekty wizualne jakie prezentuje są doskonałej jakości. Do serii Call of duty należy także call of duty: black ops iii, która została stworzona przez amerykańskie przedsiębiorstwo Treyarch i jest ona przeznaczona do gry na platformy PC czy różne wydania Playstation. Fabuła gry rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w 2065 roku, stanowi kontynuację poprzedniej wersji Call of duty Black ops II.joystick
Source: http://www.morguefile.com/
Następną popularną grą komputerową jest trine 3: the artifacts of power. Została ona opracowana przez studio Frozenbyte, jest określana jako platformówka fantasy. Fabuła osadzona jest w bajecznej krainie fantasy, a gracze mają za cel pokonanie kilku poziomów gry, w czym pomagają im trzej bohaterowie, którzy dysponują rozmaitymi zdolnościami. Grafika zostały dopracowane na bardzo dobrym poziomie, gra gwarantuje wiele wyzwań pełnych emocji, gracze muszą również do odgadywania zagadek logicznych. Widzimy więc, iż gra gwarantuje nie tylko emocje, ale i rozwój intelektualny zawodnika.