Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Gdzie w naszych górach możemy liczyć na urlop dla dwojga?

zakochani
Author: nattu
Source: http://www.flickr.com
Czy romantyczny wyjazd we dwójkę musi wieść nas ku Rzymowi, Paryżowi lub Barcelonie? Zdecydowana większość z naszych rodaków nie podziela tego przekonania. Niezgoda wobec powiązania miłości z wypadami zagranicznymi wynika przy tym również z charakteryzujących nas kłopotów materialnych, ale także z przekonania o tym, że Polska potrafi być także romantyczna. Zimą najlepiej zobaczyć to odwiedzając jeden z kurortów; niezwykle atrakcyjne z punktu widzenia par są zaś przede wszystkim Krynica oraz Szklarska Poręba.Romantyczne noclegi w Krynicy to atrakcja stworzona głównie z myślą o ludziach aktywnych; posiadające około dwanaście tysięcy ludzi miasteczko położone w Beskidzie Sądeckim należy bowiem do tych, w jakich nie można być znudzonym. Zdecydowana część gości odwiedza Szczawnicę po to, aby uprawiać narciarstwo, okoliczna ludność jest jednakże rozkochana głównie w hokeju na lodzie. Odwiedziny w Krynicy można także wykorzystać do tego, aby zobaczyć, z jak niezwykłym sportem mamy w jego przypadku do czynienia. Wieczory jest tu wykorzystywany głównie na spacery po parku zdrojowym, który jest jednym z najpiękniejszych pomników przyrody w okolicy niezależnie od pory roku.

Nudzić nie będą się również pary, jakie zdecydowały się na noclegi w Szklarskiej Porębie głównie, jeżeli są zakochanymi miłośnikami motoryzacji.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Należy najechać na podany link i można zobaczyć również (https://ratynscystomatologia.pl/stomatologia-zachowawcza/) pozostałe nasze publikacje. Myślimy, że również przypadną Ci do gustu.

Jednym z największych atutów tego kurortu, umiejscowionego w ujściu rzeki Kamiennej na stokach Gór Izerskich i masywu Karkonoszy jest dogodna lokalizacja. Wakacje w Szklarskiej Porębie można więc spożytkować na to, aby złożyć wizytę w pobliskich Niemczech i Czechach. Nie można jednakże nie docenić tego, że także w samym sercu tego miasteczka nie możemy się zanudzić. Rozkwita tu turystyka piesza, a również entuzjaści sportów zimowych również nie są pokrzywdzeni. Mocną strona Szklarskiej Poręby jest także możliwość odbywania romantycznych spacerów dla zakochanych, to bowiem właśnie w tym mieście znajdują się piękne wodospady o których przecież nie sposób wspominać jak o rzeczach typowych dla polskiego krajobrazu.


Author: S.D.
Source: