Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

GoodGame Empire – wirtualna gra dla wybrednych użytkowników

W codziennym pędzie, obowiązkach oraz problemach szukamy niezobowiązującej przyjemności, która pozwoli na chwilę odsapnąć. Dobrze, jeżeli podczas relaksu możemy dodatkowo poćwiczyć naszą pomysłowość oraz wyobraźnię.

dziecko przy komputerze
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Obecnie spędzamy dużo czasu przed komputerem, poszukując w nim wiadomości, relacji z ludźmi, ale również rozrywki. Możemy to powiązać wybierając jedną z rozrywek internetowych, np. GoodGame Empire. Jest to typ gry MMORPG, w której uczestnicy wcielają się w osobę, kreują ją i dowodzą jej ruchami. Skrót wywodzi się od "massively multiplayer online role-playing game", czyli internetowych rozrywek komputerowych z dostępem do internautów na całym globie - polecane gry MMORPG.W wirtualną zabawę zaangażowanych jest już kilkadziesiąt milionów użytkowników. Sama zabawa jest rodzajem gry fabularnej, w której należy realizować zadania, zwyciężać wrogów, uzyskiwać nowe fanty lub tłumaczenia symultaniczne kraków sprawności, aż w końcu przechodzić na kolejne poziomy doświadczenia. Każdą postać można stopniowo rozwijać, uczyć ją nowych sprawności. Całość oparta jest na zbiorowościach lub klanach, do których gracze mogą dołączać. Gry MMORPG zazwyczaj są powszechne i bezpłatne, ewentualne opłaty dotyczą dodatkowych wirtualnych rzeczy do zastosowania w trakcie gry. Mogą one zwiększać poziom przewagi użytkownika.

Jedną z online role-playing game jest GoodGame Empire. To darmowa gra ekonomiczno-strategiczna, w której przenosimy się do wirtualnego, średniowiecznego królestwa pełnego bohaterskich rycerzy. W grze kreujemy zamki, zatrudniamy wojowników, ale też ściągamy od mieszkańców podatki, z pomocą których kompletujemy wojsko do pojedynków o zamki przeciwników.

gra na komputerze
Author: Chris_Parfitt
Source: http://www.flickr.com
W głównej mierze GoodGame Empire koncentruje się na manewrowaniu pomiędzy biznesem oraz rozrostem własnego majątku, a prowadzeniem wojennych działań wobec przeciwników. Jednak w zabawie możemy również oglądać okolice czy znajdywać skarby, dzięki czemu jesteśmy w ciągłym, twórczym działaniu. Gra edukuje w jaki sposób zarządzać majątkiem, rozwijać sprawności ekonomiczno-budowlane oraz chęć .