Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Granie wciąga, lecz czy każdego?

Żyjemy w czasach, gdy do internetu dostęp ma w zasadzie większość z nas. Dzięki temu żyje się nam wszystkim na pewno łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Z pewnością poza wykorzystywaniem sieci do płacenia rachunków, umawiania się ze znajomymi czy planowania podróży, koncentrujemy się wówczas także i na tym, by dostarczyła nam innego typu rozrywki.
Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Z tej też racji coraz więcej osób sięga po gry. No i świat gier wciąga, bo nie ulega wątpliwości – z czym wielu się zgodzi - że kiedy raz spróbujemy, to nie sposób przestać grać. Tego rodzaju forma rozrywki relaksuje, poprawia koncentrację i powoduje, że przenosimy się w inny wymiar bez wychodzenia z domu. Skoro zatem w sprzedaży pojawiły się takie nowości jak angry birds stella pop, czy tak samo popularne call of duty: black ops iii, to czy mamy liczyć na to, że będą one jedynie powielaniem starych schematów czy czymś zupełnie nowym i zaskakującym?Testerzy gier przyznają, że sporo jest takich produkcji, które nie wnoszą niczego nowego, prócz grafiki. Prawda jest jednak taka, że ci najbardziej rozpoznawani producenci wiedzą, że by gracz chciał poświęcić swój czas na gry, to muszą być one najzwyczajniej w świecie ciekawe, atrakcyjne i pasować do wymagań większości zapalonych amatorów.

Chcemy przekazać Ci kolejny tekst na zbliżony temat. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba. Wejdź w link - tam czeka na Ciebie ciekawe zagadnienie (http://sklepnumizmatyczny.pl/).

Jeśli nie mamy czasu, aby samemu wypróbować wszystkie nowości, to zdecydujmy się tylko na te, które testerzy uznali za godne uwagi. W ten sposób takie nowinki, jak angry birds stella pop, czy wspomniane call of duty: black ops iii nie przejdą nam koło nosa. Nie da się ukryć, że świat gier komputerowych to przestrzeń, w której możemy sporo odkryć, w której możemy się doskonale bawić i dzięki której można „odpłynąć” w zupełnie nieznany nam świat.


przykładowa gra na przeglądarkę
Author: Lee Green
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zatem i my sami chcielibyśmy spróbować, jak to jest, to bierzmy pod uwagę przede wszystkim rankingi profesjonalnych testerów gier, którzy dokładnie je opisują sugerując nam tym samym, na co winniśmy zwrócić specjalną uwagę wybierając daną grę. Z pewnością nie pożałujemy, jeśli już dziś zweryfikujemy, co nowego w internecie piszczy i w co warto zagrać. Tym sposobem nic, co jest warte zagrania, nie umknie naszej uwadze!