Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Gry planszowe – wspaniały sposób na spędzanie czasu wolnego

W świecie najnowszych technologii bardzo często zapominamy, jak spędzaliśmy czas z rodziną przed erą telewizorów oraz laptopów. A warto do tego wrócić, próbować przywrócić w naszych mieszkaniach dawne gry.


Gry planszowe z pewnością większości z nas kojarzą się z najmłodszymi latami – to wtedy spędzaliśmy całe dnie na zabawie w ”Człowieku nie irytuj się”, warcaby, wszelakie gry przygodowe jak na przykład „Grzybobranie” i znacznie więcej. Każdy posiadał swoją ukochaną grę, którą męczył całą rodzinę ciągle błagając o wspólną zabawę.

Nie czekaj - dużo wiadomości czytaj pod adresem, który dla Ciebie stworzyliśmy. Jeśli będziesz miał jakieś pytania - z chęcią na nie zareagujemy.

Takie gry doskonale jednoczyły wszystkich bliskich, były źródłem wielu emocji, uczyły radzenia sobie z przegraną, czekania na swoją kolej, przewidywania ruchu oponenta i tym podobne. Dziś zdaje, że takiego rodzaju gry imprezowe praktycznie już nie istnieją, leżą zakurzone gdzieś w szafie i nikt do nich nie zagląda. Na szczęście nie całkiem tak jest – faktycznie, mniej bawimy się w te gry, ale nadal są osoby, jakie z ogromną przyjemnością to robią, spędzają tak czas ze swoją rodziną, ograniczyli wpływy technologii na spędzanie wolnego czasu w swoim mieszkaniu.


sklep z grami planszowymi
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Wszyscy psychologowie z całą pewnością stwierdzą, że takiego rodzaju gry imprezowe (zdecydowanie więcej przeczytasz pod tym adresem) są znacznie zdrowe dla nas aniżeli te komputerowe. Oprócz tego są odpowiedzialne za budowę więzi, rozwijanie wyobraźni oraz wspierają kształtowanie się istotnych zdolności u najmłodszych. Jeśli pragniemy wprowadzać w swoich domach takie zabawy, koniecznie powinniśmy odwiedzić sklep z grami planszowymi Groteka44. Można to także zrobić online.
Bogata propozycja sprawia, że każdy wybierze coś właściwego dla swojej rodziny. Odwiedzając sklep z grami planszowymi każdy ma szansę poczuć się znów jak za czasów dzieciństwa. Opłaca się spróbować powrócić do zapomnianych gier.