Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Gry planszowe doskonałym dodatkiem do wieczoru w gronie rodziny – bo na „planszówki” zawsze znajdzie się czas

Gry planszowe wielu z nas pamięta z czasów młodości. Liczne godziny strawione na przeskakiwaniu pionków albo rzutami kostką dawały całą masę pozytywnych doświadczeń, wypełniając sobą jednocześnie deszczowe jak i słoneczne dni.


Dixit
Author: Dave Stone
Source: http://www.flickr.com


Aktualnie gry planszowe przeszły sporą ewolucję. W przestrzeni rynkowej co roku pojawia się zatrzęsienie nowych gier, które potrafią przykuć graczy w każdym wieku na długi czas i pozwalają zapomnieć o wszystkim wokół. Wśród gier, która w ostatnim czasie cieszy się stale wzrastającą popularnością znajduje się Dixit. Jest to gra przeznaczona dla maksymalnie 6 osób, polegająca na przedstawieniu zdaniem albo jednostkowy dźwiękiem obrazku znajdującej się na wylosowanej karcie. Dixit to rozwijająca zabawa, z której możliwości coraz częściej korzystają osoby dorosłe w czasie wieczornych spotkań.


Inną planszówką, która coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność w licznych domach są pędzące żółwie. Jest to pochłaniająca gra w której pędzimy żółwiem do sałaty, jednak zaraz za nami znajdują się inni pretendenci do zwycięstwa. Gra pędzące żółwie wymusza na grającym wcielenie się w rolę stratega, bo chociaż plansza pokryta jest dziecięcymi grafikami to każda seria do łatwych nie należy.

Zapewne przyda Ci się kluczowa witryna (http://www.poradniapraxis.pl/leczenie-alkoholizmu-poznan/), jeśli chcesz przeczytać sporo szczegółów na ten temat. Namawiamy więc, byś kliknął w podany link.

Jest to doskonała zabawa jednocześnie dla dużych i małych graczy.


Dobble to ostatnia propozycja, która będzie zdolna przydać dużej dawki zabawy do dowolnego spotkania towarzyskiego. Dobble jest relatywnie prostą grą, która wymaga spostrzegawczości w czasie rozgrywki. Uczestnicy dopasowują symbole z otrzymanych kart do tego, który znajduje się na samym końcu. Gracz, który zejdzie ze swojej talii jest zwycięzcą.
Gry planszowe to łatwy i efektowny sposób na urozmaicenie dowolnego spotkania, pozwalając na powrót poczuć się młodym. Warto zorientować się jakie warianty aktualny rynek oferuje w tej kategorii.