Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Gry planszowe doskonałym dodatkiem do wieczoru w gronie rodziny – bo na „planszówki” zawsze znajdzie się czas

Gry planszowe wielu z nas pamięta z czasów młodości. Liczne godziny strawione na przeskakiwaniu pionków albo rzutami kostką dawały całą masę pozytywnych doświadczeń, wypełniając sobą jednocześnie deszczowe jak i słoneczne dni.


Dixit
Author: Dave Stone
Source: http://www.flickr.com


Aktualnie gry planszowe przeszły sporą ewolucję. W przestrzeni rynkowej co roku pojawia się zatrzęsienie nowych gier, które potrafią przykuć graczy w każdym wieku na długi czas i pozwalają zapomnieć o wszystkim wokół. Wśród gier, która w ostatnim czasie cieszy się stale wzrastającą popularnością znajduje się Dixit. Jest to gra przeznaczona dla maksymalnie 6 osób, polegająca na przedstawieniu zdaniem albo jednostkowy dźwiękiem obrazku znajdującej się na wylosowanej karcie. Dixit to rozwijająca zabawa, z której możliwości coraz częściej korzystają osoby dorosłe w czasie wieczornych spotkań.


Inną planszówką, która coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność w licznych domach są pędzące żółwie. Jest to pochłaniająca gra w której pędzimy żółwiem do sałaty, jednak zaraz za nami znajdują się inni pretendenci do zwycięstwa. Gra pędzące żółwie wymusza na grającym wcielenie się w rolę stratega, bo chociaż plansza pokryta jest dziecięcymi grafikami to każda seria do łatwych nie należy. Jest to doskonała zabawa jednocześnie dla dużych i małych graczy.


Dobble to ostatnia propozycja, która będzie zdolna przydać dużej dawki zabawy do dowolnego spotkania towarzyskiego. Dobble jest relatywnie prostą grą, która wymaga spostrzegawczości w czasie rozgrywki. Uczestnicy dopasowują symbole z otrzymanych kart do tego, który znajduje się na samym końcu.

Ten odnośnik do serwisu wyjazdy integracyjne okolice warszawy prowadzi do bardzo ciekawej strony, która zawiera równie interesujące informacje na opisywany wątek.

Gracz, który zejdzie ze swojej talii jest zwycięzcą.
Gry planszowe to łatwy i efektowny sposób na urozmaicenie dowolnego spotkania, pozwalając na powrót poczuć się młodym. Warto zorientować się jakie warianty aktualny rynek oferuje w tej kategorii.