Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Islandzka muzyka jest wspaniała

Co prawda nierzadko się mówi, że o cudzych upodobaniach muzycznych nie ma sensu dyskutować, bo tak czy siak takowe dysputy do niczego dobrego nie są w stanie doprowadzić, to jednakże można zasadniczo nieco się pokusić o małą dyskusję na temat gustów. Zatem jakie składanki płyty cd/dvd, które w ostatnim czasie zostały wypuszczone na rynku fonograficznym są w istocie godne zainteresowania?

Muzyka
Source: http://www.sxc.hu/
Najważniejsza myśl: w żadnym przypadku nie można sądzić, że aktualna scena muzyczna jest całkowicie do kitu! Typowy snobizm, a więc podniecanie się wyłącznie wiekowymi kawałkami to coś dziecinnego.

Jeżeli któregoś z czytelników zainteresowały religijne płyty cd/dvd, musi chociażby docenić mocniej Arkę Noego. W sumie to nie jest nowy zespół, ale z wiadomych powodów w Arka Noego nie ma stałego teamu, dzieciaki przychodzą i odchodzą, to typowe. I wbrew pozorom w żadnym razie nie można rzec, iż Arka Noego to nuda, coś fajnego tylko dla fanów zwyczajnych chrześcijańskich piosenek. Nierzadko kościelna muzyka faktycznie nie jest za bardzo interesująca, ale na całe szczęście formacja o nazwie Arka Noego z doskonałym skutkiem pokazuje, że jeżeli kogoś interesuje skoczna muzyka religijna, musi zakupić płytę Arki Noego. Zwłaszcza, że kasa z wyprodukowania płyty naprawdę im się należy! - (sprawdź propozycje muzyczne dla każdego: religijna muzyka cd/dvd)

Zapamiętajmy, iż gdzieś na krańcu Starego Kontynentu znajduje się mroźna Islandia: co ciekawe, ludzie z polskim paszportem są aktualnie najczęściej spotykaną grupą imigrantów. Ten Polak, który pragnie z bliska poznać islandzką duszę niech chociażby zwróci uwagę na rock płyty cd/dvd tworzone przez Islandczyków.

Sympatykom sprawdzonej informacji zalecam ten tekst (http://www.varsovia.edu.pl/prywatne-liceum/), ponieważ nie dość, że mówi on o podobnej problematyce, to wykonuje to też w bardzo ekscytujący sposób. Kliknij i zobacz!

Choć Islandia jest mniejsza, aniżeli choćby Szczecin, dałą radę spłodzić Bjork, GusGus, ale również Asgeira - młodego faceta, którego zapewne czeka wielka kariera. Już teraz jest na terenie Islandii jednym z popularniejszych piosenkarzy.Trzeba przyznać, że jego koncert w Polsce, konkretniej w stołecznym klubie Basen był bez żadnego cienia wątpliwości niesamowitym, klimatycznym wydarzeniem muzycznym. Miejmy małą nadzieję, iż za pewien czas Asgeir ponownie nas odwiedzi. Zatem jeżeli kogoś na ten moment mało interesują blues czy soul i r&b płyty cd/dvd, niech spróbuje sięgnąć po muzykę rodem z Islandii. Islandia jest niewielkim, lecz przy tym wielkim krajem - (newsy muzyczne, które zamówisz online: nagrania składanki).