Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Jak rozpocząć przygotowania do sezonu snowboardowego? O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać, jakie ubrania wybierać?

Jak nadchodzi sezon to ze snowboardzistów musi się odpowiednio dobrze przygotować. I nie chodzi tylko o kondycję i przygotowanie fizyczne, ale przede wszystkim o dobranie stroju. Faktycznie nie jest sztuką ubrać się po prostu byle jak, prawdziwa sztuka to ubrać się tak, żeby żadne warunki atmosferyczne nie były dla nas zaskoczeniem. Podstawa ubioru to bez wątpienia kurtki snowboard, spodnie, rękawice, czapka i bielizna termoaktywna.

sprzęt snowboardowy
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
W niesprzyjających warunkach, szczególnie gdy pojawia się mroźny wiatr bardzo przydatna jest jednocześnie osłona twarzy pod postacią bandany albo neoprenowej maski. W dzisiejszych czasach na rynku jest naprawdę wiele interesujących i solidnych produktów, są jednocześnie ciuchy markowe, za które należy dość dużo zapłacić, ale i mniej znane, więc bez wątpienia powinniśmy przemyśleć, czego dokładnie oczekujemy. Spodnie snowboardowe to podstawowy element każdego ubioru. Są niezwykle istotne, więc powinny spełniać dwa najbardziej istotne zadania. Nie mogą przemakać, a również muszą być ciepłe. Aktualne rozwiązania techniczne są rzeczywiście bardzo zaawansowane, tak więc spodnie wykonywane są z tkanin wodoszczelnych, odpornych na wiatr i jednocześnie posiadają membranę oddychającą.

Najlepsze oferty, najniższe stawki! To wszystko jest tutaj, chodź, spójrz na witrynę (http://goldkram.eu/ship_transport.htm), a bez wątpliwości się nie rozczarujesz!

Niezwykle ważne są także buty snowboardowe. Obuwie takiego typu jesteśmy w stanie podzielić na twarde oraz miękkie. Co więcej mają one indywidualne stopnie twardości, definiowane mianem flexindex. Jak w opisie buta jest informacja, iż określony model posiada flex 5/10, to znaczy, że w dziesięciostopniowej skali ma twardość 5, co oznacza, że jest tak naprawdę średniomiękki. Im wyższy flex, czyli im bardziej twarde buty, tym bardziej korzystne "czucie" deski, co znaczy, że mamy możliwość lepszego kontroli nad nią.kurtka snowboardowa
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Coraz bardziej ważna i wybierana jest także bielizna termoaktywna. Dzięki profesjonalnym właściwościom może utrzymać właściwą temperaturę ciała bez znaczenia jakie są warunki pogodowe, utrzymuje jednocześnie perfekcyjny mikroklimat dla skóry, odprowadza na zewnątrz pot, więc skóra jest sucha. Struktura dzianiny oferuje właściwą i dopasowaną rozciągliwość, kształt oraz wsparcie dokładnie w tych miejscach, gdzie jest to niezbędne. To tyle jeśli chodzi o najlepszą odzież, zawsze jednocześnie musimy pamiętać o najlepszej kondycji i wybraniu najbardziej profesjonalnych, pod kątem technicznym aspektów, jak wiązania do snowboardu.