Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Jak rozrój internetu zmienił wszystkie dziedziny naszego życia, jak wygląda obecnie rynek gier komputerowych.

Kiedy przed dwoma dekadami internet zaczął wchodzić do naszych firm, mieszkań i domów, nikt nawet się nie spodziewał, jak dużą rewolucją się to stanie. A rewolucja się już rozegrała, bo ostatnie parę lat to bardzo duże przesunięcie usług, rozrywki i handlu do sieci, z równoczesnym pomniejszeniem tego, co było do tej pory.

Bardzo to przykładowo dotknęło branżę rozrywkową, jaka do dnia dzisiejszego nie może się do końca odnaleźć. Nagle okazało się, że zwykłe płyty i filmy DVD utraciły swoje znaczenie, bo wszyscy je wolą ściągnąć bez płacenia z sieci. Pojawiła się potrzeba innych kanałów dystrybucji i sprzedaży, gdyż stare stały się już przeszłością. Zmiany także w dużym stopniu dotknęły obszar gier komputerowych, ale tu zupełnie inny się stał tylko model dystrybucji, lecz również możliwości gier oferowanych obecnie.

Prezentowany tekst jest dla Ciebie wciągający? Na pewno zaabsorbuje Cię również nowa wiadomość (https://www.pracownia-magenta.pl/portfolio/), która ma zbliżone tematycznie kwestie.

odwiedź nasza stronę
Author: daniel_jurena
Source: http://www.flickr.com
W okresie, kiedy dostęp do sieci był znacznie mniejszy, gry najczęściej kupowało się na płytach CD i samotnie się w nie grało na swoim komputerze, obecnie wszystko zupełnie inaczej wygląda. Obecnie gracze coraz częściej wolą grać w gry online, niż w tradycyjne produkcje płytowe. W dużym stopniu wynika to z tego, że wiele z takich tytułów jest bezpłatna, cechuje się bardzo ładną, efektowną szatą graficzną, oraz co najważniejsze, można grać z innymi graczami. Gry mają dużą grywalność, pewne tytuły takie jak gra zielone imperium gromadzą setki tysięcy graczy z całego świata, a niektóre z nich doczekały się nawet swoich zawodów. Firmy udostępniające tego typu gry na swoich serwerach za podstawową grę nic nie każą płacić, lecz za wszystkie opcje dodatkowe już tak.Tak więc jeżeli jakiemuś graczowi po prostu się nie chce mozolnie zdobywać kolejnych poziomów albo gromadzić przedmiotów, to może za wszystko zapłacić i dostaje bez czekania. Co ciekawe, graczom zupełnie do nie będzie przeszkadzać, wielu z nich zwyczajnie gra dla czystej przyjemności i nic nie kupuje, a jest także sporo takich, którzy wolą iść krótszą drogą i wydają wcale nie małe sumy na zakupy w grze.