Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Jak znaleźć genialny świecznik na wspaniałą kolację przy świecach dla dwojga?

Mało rzeczy jest bardziej romantycznych aniżeli klasyczna kolacja wobec blasku świec. Aby jednak była ona możliwa zawczasu konieczna jest właściwa organizacja. Przede wszystkim niezbędny jest świecznik, w którym będzie można bezpiecznie umieścić świece i zrobić jeszcze lepsze wrażenie. Opcji wyboru świecznika jest mnóstwo. Co trzeba mieć na uwadze przeglądając kolejne oferty?
świecznik
Author: Blomus
Source: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/1374/edo__cztery_kwadratowe_swieczniki_na_stalowej_tacy
Przede wszystkim dobrze jest zdać sobie sprawę, że świecznik może być dopasowany do zwykłych, klasycznych świeczek lub też tzw. tealightów. Te drugie są ostatnimi czasy niezwykle chętnie kupowane.

Zbliżone dane opublikowano tu - więcej zobaczysz na stronie, którą również należy poznać. Oczywiście jeżeli omawiana problematyka jest dla Ciebie użyteczna.

Mowa o niewielkich, okrągłych świeczkach które znajdują się w metalowym krążku. Tealighty prezentują świetnie nawet wtedy, gdy są po prostu rozstawione na stole czy parapecie. Największego wdzięku jednak dodaje im dopiero trafnie dobrany świecznik. Dodatkową zaletą tealightów jest to, że nie narobią one bałaganu w trakcie spalania.


Wosk nie ścieka we wszystkich kierunkach. Trzeba jedynie umieścić takie świeczki w świeczniku, ażeby dekoracja prezentowała się bardzo dobrze.Mimo tego jednak możesz także również docenić tradycję, czyli standardową świeczkę. Do tego najbardziej nadaje się również tradycyjny romantyczny świecznik(kliknij). W sklepach znajdziesz świeczniki, które pasują dobrze do długich świec. Zwykle zawierają klasyczne motywy, jak na przykład serca i amorki.
Jeżeli lubisz albo zaproszona osoba ceni taki styl, świecznik będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli natomiast wolisz bardziej nowoczesne rozwiązania, świecznik na tealighty wydaje się trafniejszym rozwiązaniem.Warto pamiętać, że styl, w jakim wykonano romantyczny świecznik jest również bardzo ważny. Miej na uwadze, że nie wszysty lubią zbyt często powtarzające się motywy, jak amorki i serca. W takim wypadku warto wybrać coś raczej designerskiego. Co ważne, nawet najbardziej nowoczesne świeczniki wciąż posiadają tę wyjątkową nutkę romantyzmu.