Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Jaka jest różnica między internetowymi a papierowymi programami telewizyjnymi, z których można będzie łatwiej korzystać

Telewizor jest urządzeniem, które jest obecne w większości domów i mieszkań. Niektóre osoby używają go w normalny sposób, wtedy gdy chcą coś interesującego obejrzeć, z kolei inni nie wyobrażają sobie bez niego życia. Szczególnie że obecnie nie ma żadnego problemu, żeby mieć możliwość dostępu do wielu kanałów krajowych i zagranicznych. Za pomocą zwykłej anteny można takich programów oglądać kilkanaście, ich plusem będzie to, że są one całkowicie darmowe.


przed telewizorem
Author: Alex McCabe
Source: http://www.flickr.com
Dużo więcej dostaje się po wykupieniu abonamentu w jakiejś firmie udostępniającej usługi telewizyjne. Po pierwsze liczba dostępnych kanałów może sięgać nawet stu kilkudziesięciu, z czego spora ich część będzie miała format HD. Poza tym z reguły telewizja występuje w pakiecie z internetem i telefonem, a ceny za takie pakiety zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Takie usługi oferują kablówki, lecz ograniczeniem jest tutaj możliwość przyłączenia linii sygnałowej, można też skorzystać z propozycji jednej z kilku satelitarnych platform.

Przy takiej ilości dostępnych kanałów nawet rzadko korzystającym z telewizora osobom może się przydać jakiś porządny program tv.

Zastanawiasz się, co inny autor wzmiankuje o rozpatrywanym w tym artykule zagadnieniu? Ten wpis z witryny (www.inkberry.com.pl/) wyjaśni Twe wątpliwości.

Do niedawna jeszcze niezwykle dużą popularnością się cieszyły programy w formie papierowej, dostępne w kioskach. Ich koszt najczęściej nie przekracza dwa złote, a z reguły zawierają program większości popularnych stacji na kolejny tydzień. Tego typu programy nadal są bardzo chętnie wybierane przez starsze osoby lub nie takie, które nie mają dostępu do sieci internetowej. Z kolei w sieci ogromny zainteresowaniem zaczęły się cieszyć rozmaite serwisy z programami, przykładowo takie jak .


Będą one miały identyczną zawartość, jak papierowe wersje, lecz są znacznie bardziej wygodne w użyciu. Najczęściej programy poszczególnych stacji wyświetlane są w kolumnach, przy czym na stronie jednorazowo takich kolumn będzie kilka. Na samym początku są najbardziej popularne programy, a później według ustalonej przez administratorów kolejności. Skorzystać również można z wyszukiwarki programów, dzięki której można szybko wybrać program na dany dzień czy kanał.