Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju akcesoria bywają potrzebne każdej personie, która chce trzymać pupila w swoim domu

Posiadanie nawet niepozornego zwierzęcia bywa nie lada atrakcją dla naszych milusińskich. Szynszyla czy papużka to dobry pomysł na prezent dla dziewięciolatka, o ile oczywiście zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei inne pociechy wolą nieco większe zwierzaki, czyli na przykład kota bądź psa. Bez względu na to, które zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić parę potrzebnych gadżetów.

gadżety dla zwierząt
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Miski dla psów to akcesoria, o których na pewno pomyślą posiadacze wilczurów. Te sprzęty przydają się wtedy, kiedy przychodzi czas na posiłek - na dnie misek lądują ziarna karmy lub pozostałości niedzielnego obiadu. Raz na jakiś czas posiadacze czworonogów częstują swoich pupili najlepszymi kąskami, czyli kościami. I to wcale nie musi być kość z indyka pieczonego na kolację.

Zarówno sklepy stacjonarne, jak i te internetowe, proponują sztuczne kości, które bywają niezwykle lubiane przez naszych czworonożnych druhów. Jeżeli już wspomnieliśmy, że miski dla psów bywają jednym z tych najważniejszych artykułów, to nie sposób nie rzec kilku słów o miskach dla kotków - kliknij.

Zaprezentowany zagadnienie opisaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się ten opis. Daj nam znać - przejdź do strony strój mikołajowej !

One tak samo jak psy jedzą karmę i także potrzebują właściwego naczynia. A dodatkowo w tego typu miseczkach znajduje się też dość duża dawka mleka z kartonu. Koty, szczególnie te, które mieszkają w wieżowcach, potrzebują jeszcze drapaka i komfortowego kojca. Z kolei te wiejskie futrzaki zazwyczaj ostrzą pazurki na korze brzóz, a codzienne dania spożywają z misek, które przestały służyć gospodarzom.


Miski dla psów bądź kotów z pewnością nie będą potrzebne tym, którzy planują kupić oceaniczne rybki. W rzeczonym wypadku przyda się w miarę spore i solidne akwarium z całym oprzyrządowaniem. A ci, którzy pragną nacieszyć wzrok feerią kolorów, zakupią papugę razem z klatką. I tak jeszcze długo można byłoby wymieniać zwierzęta i jednocześnie wydłużać spis gadżetów dla danego pupila.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że nie w każdym przypadku trzeba już na wstępie rzucać się na głęboką wodę i nabywać co popadnie. Wytwórcy takich gadżetów wykorzystują moment naszej słabości - w końcu jazgotliwa kość z tworzywa sztucznego dla dalmatyńczyka sprawi i człowiekowi dużo zabawy, kiedy będzie on obserwował, co jego podopieczny wyprawia z taką zabawką.