Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju atrakcje może zaproponować dla gości Szczyrk, noclegi i kwater w tym mieście.

Wielu ludzi słysząc o Śląsku myśli przede wszystkim o wielkich kopalniach i hałdach wydobywczych. A przecież rejon ten może całkiem sporo zaproponować również dla turystów, bo raptem kilkadziesiąt kilometrów na południe rozpościera się zupełnie inna kraina, niż kominy fabryk i kopalni.

potok
Author: Aaron Choi
Source: http://www.flickr.com
Kraina lasów, wspaniałych gór i czystych potoków, ale również miejscowości, do których w każdym sezonie przyjeżdżają setki tysięcy turystów szukających wypoczynku na łonie przyrody. A do miejscowości takich zalicza się Szczyrk, będący obok Ustronia oraz Wisły najbardziej popularnym miastem tego regionu. Szczyrk leży malowniczo na terenie Beskidu Żywieckiego, w dolinie potoku Żywica. Jego lokalizacja powoduje, że jest doskonałym miejscem zarówno na pełny urlop, ale także jako wypadowa baza do pobliskich miejscowości i atrakcji turystycznych. A że w okolicy Szczyrku atrakcji jest co niemiara, to praktycznie każdy, kto tam przyjedzie raczej nie powinien mieć powodów, żeby narzekać na nudę. Przykłady - ..

Okolice Szczyrku doskonale nadają się do uprawiania pieszej i rowerowej turystyki, tamta okolica zachęca wręcz do tego, żeby aktywnie wykorzystywać czas. Wśród pobliskich wzgórz wyznaczono liczne szlaki dla turystów, dużo jest też tras rowerowych o zróżnicowanym poziomie trudności, nadających się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla zaawansowanych rowerzystów. Szczyrk jest także ogromnie popularnym ośrodkiem narciarstwa, liczne stoki i wypożyczalnie sprzętu oferują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych.

Opublikowana na niniejszej witrynie problematyka jest dla Ciebie warta uwagi? Jeśli tak, to kliknij tu oraz przeczytaj poza tym więcej w opracowaniu (https://e-hunter.pl/obroza-dla-kota)!

Spora część stoków ma sztuczne oświetlenie i naśnieżenie, więc pozwala na jazdę nawet jeśli warunki pogodowe mniej dopisują. Wykorzystując swoją dużą popularnośćSzczyrk proponuje turystom bardzo szeroko rozbudowaną bazę noclegową. Do wyboru są eleganckie, nowoczesne pensjonaty i hotele, wiele kwater prywatnych, a dla osób lubiących całkowitą niezależność wyposażone kompletnie domki Szczyrk. Ceny noclegów, podobnie jak ich standard są dość różnorodne, i raczej nie powinno być problemu aby znaleźć tam coś pasującego do oczekiwań.Więcej tutaj.