Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Kilka nieoklepanych pomysłów na wakacyjne dni, czyli w jakie zakątki kraju wysłać dzieciaki, żeby przeżyły niezapomnianą przygodę

Z racji tego, że zbliżają się wakacje matki i ojcowie myślą coraz poważniej o tym, gdzie wysłać swoją pociechę. Te najmłodsze dzieciaki dni wolne od nauki spędzają najczęściej na koloniach w rodzinnym mieście bądź wyjeżdżają w góry.

Spływ
Author: TimothyJ
Source: http://www.flickr.com
Z kolei uczniowie szkół średnich liczą na nieco bardziej niezwykłe rozrywki. Na pewno jedną z nich mógłby być tygodniowy rejs żaglówką po warmińsko-mazurskich kanałach. Trzeba jednak nie zapominać o tym, że nie tylko północ ojczyzny proponuje wyśmienity pobyt nad wodą. Podgórskie tereny najczęściej kojarzą się nam z szusowaniem na nartach albo pieszymi wypadami na niebieskie szlaki.

Niektórzy zapominają o tym, że tamtejsze rzeki pozostają nie tylko siedliskiem apetycznych ryb, lecz także miejscem, gdzie można naprawdę spędzić przyjemnie wolny czas. I nie chodzi teraz o to, żeby całymi minutami gapić się w przepływającą wodę. Dla tych najbardziej energicznych osób miejscowi mieszkańcy oferują atrakcje z dreszczykiem emocji, czyli dla przykładu spływy pontonowe identycznie jak przedstawiciele pozostałych grup wiekowych, pragnęliby przeżyć długo pozostającą w pamięci przygodę.

Te wpisy z witryny (http://rehabilitacje.org/borelioza), które zobaczysz po kliknięciu na ten odnośnik bez dwóch zdań okażą się przydatne - są one godne polecenia i mogą Cię mile zaskoczyć.

A bajeczną zabawę zapewnią przecież tak wspinaczki po górach, jak i atrakcje dostępne w hotelach. Kto jednakże uwielbia sporty wodne i nie tylko od święta chodzi na pływalnię, ochoczo czas wolny od obowiązków służbowych przeznaczy na spędzenie wielu godzin nad wodą. I spływy pontonowe będą wspaniałym pomysłem na efektowne spożytkowanie urlopowego czasu.

Spływy przełomem Dunajca już od bardzo dawna bywają główną atrakcją Pienin. Chętnych jest tak dużo, że warto wcześniej opłacić bilet, aby później nie oczekiwać w kolejkach. I co istotne, wcale nie trzeba umieć pływać - każde przedsiębiorstwo organizujące spływy zarówno pontonowe, jak i kajakowe, bywa dobrze wyposażone także w kamizelki ratunkowe. A w podróż niekoniecznie trzeba wybierać się najzwyklejszą łodzią.

Całkowicie bezpieczne oraz niezwykle pełne rozrywek są spływy pontonowe. Taką frajdę można np. zafundować dobrym sąsiadom i ofiarować im w prezencie bilet na taką wspaniałą eskapadę. A oryginalny dar z pewnością będzie źródłem niezapomnianych emocji. Być może nawet ci, którzy najczęściej unikają spędzania urlopowych dni nad wodą, zdecydują się wyjechać w góry i pomieszkać tam chociaż przez tydzień.