Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Kotlina Kłodzka skrywa w sobie cudowne atrakcję zarówno dla najmłodszych jak i osób dorosłych

Zachwycająca kraina, kryjąca w sobie dziejowe zdarzenia i moc przygód. Ziemia Kłodzka to okręg otoczony górskimi wzniesieniami. Jest również słynna z uzdrowiskowych strumyków wody mineralnej. Są tam także liczne fortece i baszty rycerskie wznoszone w strategicznych miejscach. Wobec tego jest to idealne położenie, jakie posiada wiele zagadek, czekających jedynie na to byś je odszukał.

Wypoczynek
Kotlina Kłodzka ma szereg atrakcji, które należy odwiedzić będąc w tym rejonie na wczasach. Do jednych z wielu wspaniałych miejsc przynależy Złoty Stok, stara sztolnia w której kiedyś wydobywano złoto oraz rude arszenikową. Jest okazja odwiedzać sztolnie pieszo, przepłynąć łódką, podróżować podziemnym tramwajem czy też jazda w dół kilku metrową zjeżdżalnią. Zobaczymy tam podziemny wodospad, basen do płukania złota, skarbiec, chodnik śmierci oraz muzeum tablic zagrożeń.Ziemia Kłodzka ma ponad 20 samych uzdrowiskowych uzdrowisk, gdzie możemy pić zdrowotne wody mineralne prosto z górzystych nurtów. (Noclegi w Kłodzku) Jest kilkadziesiąt punktów pijalni wody w cudownych skwerach z ławeczkami, gdzie także można odpocząć i zrelaksować się przy energicznej oraz jędrnej wodzie. Kotlina Kłodzka atrakcje jest zlokalizowana w raczej niewielkim obszarze o pięknych krajobrazach, gdzie na piechotę lub rowerem można pełną tą krainę odwiedzić, przy okazji odwiedzając wiele interesujących miejsc. Ziemia Kłodzka to też raj dla entuzjastów nart. Górzyste regiony oraz zbocza narciarskie są przygotowane zarówno do przebiegów narciarskich, jak także do zjeżdżania.
Wypoczynek
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com
Kotlina Kłodzka atrakcje kryje także dla najmłodszych. (Hotel Metro) Park Dinozaurów w Karłowie i Kletnie w skali rzeczywistych zwierzaków na pewno zachwyci wszelkie dziecko. Również grota misia z rekonstrukcją zwierzaków zamieszkujących te krainy w oczywistych wielkościach to bajeczna atrakcja dla najmłodszych.

Tymczasem w ogrodzie legend w Międzygórzu wyczekują na najmłodszych między innymi krasnoludki, Misio Uszatek, Królewna Śnieżka czy Śpiąca Królewna i wiele innych bohaterów atrakcyjnych bajek. Każdy malutki oraz duży odnajdzie tutaj coś dla siebie.