Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Kulturysta latem – czyli w jaki sposób ćwiczyć, by dobrze wyglądać letnią porą

Marzysz o znakomitym wyglądzie w t-shirtach na lato? Chciałbyś bez niepokojów zdjąć bluzkę na plaży oraz oszołomić swoją wybrankę rewelacyjną figurą? Już dziś zacznij wykonywać ćwiczenia na biceps, a będziesz pozytywnie zdumiony rezultatami, jakie osiągniesz.

Mięśnie
Author: 2014uknz
Source: http://www.flickr.com
Biceps jest mięśniem dwugłowym ramienia, jaki jest szczególnie wyczuwalny w trakcie zginania ręki w łokciu. Każdy mężczyzna dbający o swój wygląd pragnie mieć jak największe bicepsy, uwydatniające się nawet bez ich napinania. Nie da się ukryć, iż takie mięśnie są nad wyraz efektowne, zwłaszcza gdy reszta figury także nie zostawia nic do życzenia. W jaki sposób ćwiczyć mięśnie dwugłowe?

Najistotniejsze to nie zapominać o kilku zasadach, dzięki którym sprawnie osiągniemy oczekiwane rezultaty. Po pierwsze nie prostujemy ramion do pełnego zakresu, co jest nagminnym błędem osób zaczynających niniejsze treningi. Po drugie należy powoli wykonywać fazę opuszczania ciężaru.

Faza unoszenia z kolei powinna być szybsza i należy cały czas pamiętać o poprawności robienia poszczególnych ruchów. Należy też właściwie dobrać ciężar, by nie okazało się, iż po pierwszym treningu przeciążyliśmy mięśnie i teraz potrzeba nam paru dni odpoczynku.

Jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń na bicepsy, jakie możesz wykonywać w domu, jest unoszenie ramion ze sztangielkami.

Zaglądnij do kolejnego serwisu i czytaj informacje na ten niebywale frapujący temat. Ekstra wiadomości omówiliśmy dla Ciebie z ogromną pasją.

Niestety nie przez każdego ćwiczenie to przeprowadzane jest poprawnie, zatem za pierwszym razem najkorzystniej jest iść na siłownię, aby trener starannie pokazał nam, w jaki sposób wykonywać ruchy. Nade wszystko nie można kiwać się podczas ćwiczeń, nie zginać tułowia i trzeba trzymać głowę prosto.

Niezwykle istotne jest także pamiętanie o przymusie utrzymania nieruchomych barków, łokci natomiast blisko ciała. Wybierając się na spotkanie z trenerem można prosić o kompletny zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybko zrobisz mięśnie oraz nie narazisz się na groźbę kontuzji.

Ćwiczenia najlepiej jest robić w seriach. Jeżeli wobec tego jak praktycznie każdy mężczyzna chciałbyś mieć umięśnione, fantastycznie prezentujące się ramiona, ćwiczenia na biceps pierwszorzędnie Ci w tym pomogą. Wystarczy odrobinę systematyczności oraz właściwe ćwiczenia, a będziesz usatysfakcjonowany ze swojego odbicia w lustrze oraz z chęcią pochwalisz się bicepsami przed przyjaciółmi.