Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Miłość nie pyta o narodowość czyli portale randkowe

Czy w internecie można spotkać miłość życia? A jednak, czego dowodem są statystyki i...szczęśliwe związki. Dziś co ósma para w Europie poznaje się właśnie w sieci. W Polsce już co siódmy amator e-randek korzysta z portali randkowych, licząc na poznanie towarzysza na resztę życia. Czy dobrze jest logować się na portalach randkowych?
kobieta korzysta z konta internetowego
Author: Helen Penjam
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, ponieważ poznawanie potencjalnej Miłości w sieci posiada wiele zalet. To my określamy jakie cechy musi mieć osoba, z którą mamy zamiar się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, prowadzić rozmowy z wieloma osobami, flirtować, lub od razu umówić się kimś w tzw. realu. To czy przyjaźń zamieni się w coś więcej zależy tylko od nas. W znalezieniu miłości, nawet odległość nie ma znaczenia! Możemy zakochać się w osobie mieszkającej ulicę dalej, możemy w osobie mieszkającej w Anglii.

Nierzadko słyszymy o związkach osób różnych narodowości, dziś jest to właściwie na porządku dziennym. A że Polki potrafią docenić wartości moralne i rodzinne, potrafią się doskonale spełniać zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym – nie dziwi informacja, że cieszą się tak doskonałą opinią w świecie. Toteż warto zrobić pierwszy krok i zostać użytkownikiem portalu. Tym bardziej, że nie mamy nic do stracenia, możemy jedynie zyskać to co najpiękniejsze w życiu – miłość.

Zanim stworzymy profil na portalach typu: randki przez internet, są nasze oczekiwania wobec potencjalnego partnera. Oczywiście, ustawianie wysokiej poprzeczki nierzadko mija się z celem, bo miłość jest ślepa, ale plan posiadać warto. Określając swoje zainteresowania oraz oczekiwania wobec życia mamy ułatwione zadanie.
laptop
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Gdy jesteśmy spokojnymi osobami i szukamy statecznego partnera raczej nie dogadamy się z typem „Piotrusia Pana”.

Napisaliśmy dla Ciebie niezwykle fascynujący artykuł, zatem nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas, a z pewnością znajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Każdy z nas wie jakie cechy powinien mieć jego wymarzony partner, dlatego powinno się przeglądać profile pod tym kątem. Pamiętajmy jednak, iż nie ma ludzi idealnych nie przesadzajmy więc z metrową listą oczekiwań. Warto poznawać, szukać, a miłość na pewno przyjdzie.