Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Mogłoby się wydawać, że w erze dostępnych wszędzie tabletów i komputerów taki relikt przeszłości jak gry planszowe nie powinien istnieć

Rzeczywiście w pewnym momencie świat zachłysnął się najnowszymi technologiami, symbolem zabawy stał się ekran laptopa albo komputera. Ludzie grali albo samotnie, albo w internecie, z innymi osobami, lecz przez cały czas było to spędzanie czasu przy sprzęcie elektronicznym. Szczególnie przodowali w tym nastolatkowie, którzy bez przerwy byli na czasie z nowinkami technologicznymi. I przy takich zachowaniach było niemal pewne, że spędzanie wspólnie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną przy ciekawej grze planszowej zaginie zupełnie, że ludzie zaczną całą swoją rozrywkę opierać o różne elektroniczne sprzęty.

gra planszowa
Author: Hubert Figuière
Source: http://www.flickr.com
A jednak wbrew temu, co wieszczyło wiele osób, ten czarny scenariusz nie chce się spełnić.kliknij odnośnik - przeniesiony tutaj -Oczywiście rozrywki na komputerach nikt nie zatrzyma, bo jest to raczej niemożliwe, ale w ostatnim czasie coraz więcej dzieci i dorosłych sięga po jedną z najstarszych form rozrywki, czyli planszówki.

W planszówki ludzie grywali setki lat temu, a obecnie ten rodzaj rozrywki przeżywa ogromny rozkwit. Bardzo zaczęli się przyczyniać do tego producenci gier planszowych, co roku wypuszczanych jest kilka tytułów, które stają się światowymi hitami. Obecnie sprzedawane gry planszowe czasami posiadają bardzo skomplikowaną fabułę i dostarczają rozrywki na wiele długich wieczorów. Planszówki można obecnie kupić w dużej ilości miejsc. Hipermarkety dostrzegły już potencjał takich produktów i całkiem sporo pozycji pojawia się na ich półkach.

Otwierane są także profesjonalne sklepy internetowe z grami, gdzie nie tylko da się kupić pudełka z grami, lecz także sporo przydatnych dla graczy akcesoriów i dodatków. Zakupu można dokonać między innymi tu. W większych miastach, takich jak na przykład Wrocław, Kraków czy Warszawa, istnieją również sklepy stacjonarne, które posiadają szeroką ofertę dla miłośników tej rozrywki. W wielu takich sklepach można się spotykać z innymi wielbicielami grania i wspólnie spędzić czas przy nowych tytułach, niekiedy są też organizowane turnieje dla amatorów dobrych gier.