Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Muzyka z Islandii to coś niezwykłego!

Dzisiaj przede wszystkim o muzyce islandzkiej. Bo choć statystyczny Polak głównie słucha typowo amerykańskich i polskich piosenek, to jednak na całe szczęście nie można rzec, że sporo bardziej niszowi twórcy są w kraju nad Wisłą najzupełniej deprecjonowani, niesłuchani.

Author: RossinaBossioB
Niby muzyka etniczna płyty cd/dvd jest bądź co bądź mało znana, ale na szczęście wcale nie jest aż tak źle. Cieszy, iż w choćby wrześniu w naszym kraju będzie grał Gus Gus - a więc wybitny zespół z Reykjaviku. Ogólnie jest tak, że Reykjavik charakteryzuje się rewelacyjnym życiem klubowym, islandzkie bary posiadają swoisty klimat.Mocno cieszy również to, że Gus Gus nie będzie występował tylko w Stolicy, ale również we Wrocławiu czy Gdańsku. Ogólnie tych miejsc będzie więcej, a więc islandzka muzyka elektroniczna płyty cd/dvd jest dosyć modna, no przynajmniej wśród tej trochę bardziej rozsmakowanej publice (ciesz się hitami muzycznymi kiedy i gdzie tylko chcesz: płyty z muzyką elektroniczną). Wielkie wyrazy szacunku dla Bjork, pewnie zdecydowana większość lekko ponadprzeciętnych miłośników dobrej muzyki kojarzy tę islandzką gwiazdę. Wzbudzała ona zawsze duże kontrowersje, chociaż naturalnie to nie były typowe kontrowersje, coś kiepskiego, na siłę. I właśnie dzięki Bjork lodowata Islandia dała radę pozyskać znaczną estymę, powszechny szacunek wśród dziesiątek milionów ludzi na całym globie.

Chociażby jej muzyka filmowa płyty cd/dvd jest niemal pokazem geniuszu. Sporo ludzi tak czy siak nie akceptuje stylu Bjork - no i OK, przecież kto powiedział, iż we wszystkich przypadkach nawet ktoś najwybitniejszy nie musi być automatycznie uwielbiany przez każdego. Pewnie Bjork to nawet odpowiada...

To na sam koniec należy jeszcze nieco napisać o zapewne mało któremu czytelnikowi znanemu piosenkarzowi...

Zawsze istotna wydaje się być wiedza z różnych specjalizacji. Wtedy aktualny tekst (http://artykulyreligijne.pl/banery-na-boze-cialo) przyda się wszystkim ludziom. Aby ją zdobyć, możemy przeczytać tekst pod wskazanym linkiem.

Mowa o Asgeirze - chłopak ma tylko 22 lata, ale jego fantastyczny styl sprawia, że najzupełniej jakoś nie widać braku znacznego doświadczenia. Zresztą tak naprawdę jego wiek jest ogromną zasługą! Zatem jeżeli któregoś melomana bardzo interesuje niezwykła, odmienna, aniżeli inne muzyka, niech najzwyczajniej w świecie zdecyduje się sięgnąć po muzykę z Islandii. Bo nawet islandzka muzyka dziecięca płyty cd/dvd jest czymś niesamowitym, godnym zainteresowania (uzupełnij prywatną płytotekę w nowości: muzyka dla dzieci płyty cd).