Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Na co zwrócić uwagę wybierając dobrej restauracji?

Jest wiele opcji wykorzystania wolnej chwili, zwłaszcza z ukochaną kobietą. Począwszy od spaceru po plantach, przez kino, atrakcje wesołego miasteczka, teatr, do kolacji w restauracji. Rolą mężczyzny w takiej sytuacji jest zagwarantowanie komfortu, atrakcji i mile spędzonego czasu dziewczynie – bądź damie – w końcu utarło się, że to on zaprasza ją, nie odwrotnie.
Dotyczy to szczególnie restauracji. W dowolnym ludniejszym mieście znajduje się raczej jadłodajnia, jaka serwuje coś więcej, niż podgrzewaną, chłodzoną pizzę i piwo z beczki. Znajdzie się ich z pewnością niemały wybór, dlatego dobrze wcześniej chociaż wejść na chwilę do takiej restauracji, zerknąć na jej wystrój (zobacz lampy do salonu) i zobaczyć, co za dania przedstawia karta menu . Paniom niekiedy niełatwo dogodzić, a większość z nich jest przekonana, że mężczyzna czyta ich myśli na wylot. Da się się tego częściowo uczyć, ale wymaga to czasu i wielu prób i błędów; gdy jednak już poznasz swoją wybrankę do tego stopnia, by wiedzieć, co może się jej podobać, a do tego w pewien sposób pozwolić jej pokazać, jaki ty masz gust, wybierz cichą, lecz elegancką, spokojną, ale wytworną restaurację i weź ją tam na romantyczną kolację ze świecami, lampką wina (zobacz: wina różowe półwytrawne) i całą resztą tego, czego spodziewa się świadoma kobieta po tego typu randce.Stolik w restauracji dla dwojga
Author: Frerieke
Source: http://www.flickr.com/
Z wymienionych propozycji kolacja w restauracji jest opcją, w jakiej najtrudniej zrobić dobre wrażenie na kobiecie, lecz jeśli się to uda, można spędzić w jej towarzystwie bardzo miły wieczór. Powinieneś jednak pamiętać, aby potrafić się zachowywać i także gdy ona nie ma o tym pojęcia, pamiętać o wielu drobnostkach. Jakie wino wybrać, jakie z posiłków zaproponować, które sztućce służą do jakiego z dań. W tańszych restauracjach znajdują się zwykle na stolikach przyprawniki z maggi , solą i pieprzem, ale w momencie, gdy uznasz, że pewne danie nie pasuje tobie lub twojej kobiecie, trzeba również z godnością i elegancją przekazać kelnerowi uwagę i poprosić o przyniesienie właściwej przyprawy. No i wreszcie: nie jest to przechadzka ani kino i trzeba się stosownie do okazji ubrać.

Wszystko to wydaje się niełatwym i złożonym tematem, szczególnie dla tego, kto rzadko uczęszcza w takie miejsca, ale stanowi bardzo skuteczny sposób na to, by zaimponować kobiecie. Nie jest to ani łatwe, ani tanie, ale szczególnie pomaga w przygodzie z dziewczynami.