Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Na ryby do krainy szwedzkich jezior - niezapomniany urlop

Bestsellerowe kryminały to nie jedyny atut naszego skandynawskiego sąsiada. Szwecja naszym rybakom dała się poznać jako cudowne miejsce na...
wyprawy wędkarskie (w ofercie na ). Znakomite łowiska czekają w morzu, strumieniach i jeziorach.

Jeżeli zaintrygowała Cię ta strona, koniecznie sprawdź link hotel spa dolny śląsk a dowiesz się o wiele większą ilość informacji, które bez wątpienia wywołają u Ciebie szeroki uśmiech.

Nielegalne łowiectwo tam w zasadzie nie istnieje, a obszary wędkarskie nie są zaśmiecane.Poza tym 4 największe jeziora kraju – Hjälmaren, Vättern, Storsjön i Vänern nie są objęte nakazem otrzymania pozwolenia na połów. Turystyka wędkarska to jest zajęcie! A na jakie trofea możemy natrafić w tym edenie dla rybaków?

W szwedzkich wodach króluje szczupak.

Masz szansę, by tu przejrzeć ciekawy post? Czekasz na więcej? Zatem kliknij stronę (https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/) i wejdź na inną stronę z różnymi wpisami.

Jest go o wiele więcej, niż nad Wisłą, a na dodatek częściej trafiają się pokaźne osobniki. Ostrzegam, że możecie się mocno zdziwić, gdy na haczyku ujrzycie ponad dziesięciokilogramową rybę! Okres na szczupaka trwa okrągły rok, bo w tygodniach zimowych da się go łowić z przerębli. Pozostałe ryby bogato tu występujące to sandacz, troć, łosoś, pstrąg i okoń. Właśnie ten ostatni w Szwecji osiąga niesamowite rozmiary. To, co w naszym kraju zazwyczaj jest rekordem, w skandynawskiej krainie często okazuje się normalnym wynikiem.

Najlepsze łowiska w Szwecji to jeziora Yxern (południe), Nedre Dalälven, Vänern, Vättern, rzeki Torneälven, Kaitumälven i Byskeälven i Zatoka Hanö. To właśnie tam organizowane są zazwyczaj wyjazdy wędkarskie. Piszę tu o zorganizowanych wyprawach na ryby, robionych przez niektóre biura podróży. Takie propozycje można odszukać w sporej liczbie w Internecie. W cenie zestawu otrzymujemy zazwyczaj licencje na połów, przewóz morzem lub powietrzem, instruktora lub pomoc rezydenta na miejscu i dokładne mapy skandynawskich bezdroży.

Zalecamy samemu poszperać w Internecie, by dobrać właściwe cechy i ceny takich imprez. Być może, że nasza następna wycieczka na ryby będzie niezapomnianym przeżyciem!