Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Najnowsze zabawki dla dzieciaków – ciastolina lodziarnia pobudza fantazję wszystkich maluchów

Większość dzieci ma dużą wyobraźnię. Aby ją ukierunkować potrzebne są przeróżne bodźce, które ją pobudzą. Wraz z rozwojem maluchów ich możliwości analityczne rozkwitają stosunkowo szybko, stąd tak ważne jest, aby stosownie je stymulować.
sprawdź tę stronę
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Ilustracją tego jest ciastolina lodziarnia dedykowana dzieciom. To wyjątkowa propozycja dla maluchów, jaka stymuluje ich wyobraźnię oraz sprawność manualną. Taka ciastolina jest o wiele bardziej plastyczna niż zwykła plastelina. Nie trzeba jej ogrzewać, aby stała się elastyczna. Zestaw posiada tzw. automat (magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36) do lodów, jaki świetnie naśladuje rzeczywiste urządzenie. Wykonanie jest niebywale staranne, co zapewnia długi czas użytkowania. Dodatkowo całość zawiera akcesoria typu łyżeczki lub pucharki, co jest szczególnie ciekawe dla dzieci.Barwne plasteliny są niebywale miękkie, dlatego najmłodsi mogą bawić się swobodnie bez żadnych kłopotów. Można z nich wyczarować przeróżne kształty, jakie będą kopią prawdziwych akcesoriów do lodów. Czekolada czy też wiórki to tylko jeden z przykładów możliwości przedstawianego zestawu. Korzystną informacją dla rodziców jest fakt, iż plastelinę można łatwo usunąć i nie pozostawia żadnych plam lub przebarwień. Zaoszczędza to dorosłym sprzątania i stresu, iż plastelina może pozostawić stałe plamy. Resztki plasteliny prezentują się jak okruszki, a więc bez trudu można je błyskawicznie zamieść czy odkurzyć, co stanowi niewątpliwy atut zestawu. Z ciastoliny powstają ciekawe desery, jakie dzieci samodzielnie mogą wykonać. Kolory są soczyste, więc dla malucha stanowi to wyjątkową zachętę do zabawy.

Zabawka pozwala na zrobienie śmiesznych tortów lub lodów, które mogą posiadać różnorakie barwy. Komplet zapewnia stworzenie około czterdziestu różnorakich kształtów, jakie na pewno trafią w gust dziecka. Istotnym aspektem jest bezpieczeństwo, dlatego producent udostępnia plastelinę wolną od chemicznych dodatków. Stąd też masa ta może być użyta przez pociechy bez obaw o zatrucie. Podczas takiej zabawy maluchy - nawet te najmniejsze, uczą się rozróżniać kolory oraz stwarzać różne formy, dlatego warto jest poświęcić czas i dobrze bawić się razem nimi, co umożliwi miłe chwile w gronie rodzinnym. Ciastolina to wspaniały pomysł na podarunek dla dzieci. Na pewno będzie to niespodzianka, która zagwarantuje wspaniałą rozrywkę. obecnie rekomendujemy również książki dla dzieci, które wspaniale rozwijają wyobraźnię.