Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Nikt nie chce być samotny. Z wielu zagrożeń to właśnie wysuwa się na pierwsze miejsce. Na szczęście jest wiele możliwości, ażeby kogoś poznać

Z wielu niepokojów i zagrożeń w naszym życiu na czoło wysuwa się samotność. Nie mówi się o tym raczej otwarcie, być może nie zdajemy sobie z tego sprawy, kiedy jesteśmy w związku, lecz samotność to stan nienaturalny dla każdego z nas. Po prostu człowiek stworzony jest do obcowania z innymi. Nawet, jak ktoś lubi spokój i preferuje samotność, czasem musi po prostu wyjść z domu, aby porozmawiać zinnymi osobami.

Nie brak na świecie zadeklarowanych samotników, którzy „pękają” jednak przy pierwszy podejściu. Izolują się od świata, nie czują potrzeby, by mieć do czynienia z ludźmi, lecz po jakimś czasie zaczynają odczuwać pewne braki.Nie czują innego człowieka, innego głosu, odmiennego sposobu bycia, bardzo się za to zagłębiają w samym sobie. To męczące.

Czy sądzisz, że istnieje potrzeba jeszcze jednego sprawdzenia umieszczonych w tym tekście informacji? Jeżeli tak, to kliknij tu oraz zweryfikuj witrynę.

Człowiek uciekający od korealcji z innymi zbyt mocno analizuje swoje zachowanie, jest jakby skupiony tylko na swoich emocjach i odczuciach. Stan taki może jedynie doprowadzić do depresji lub innych zaburzeń.

Kobieta
Author: Trang Angels
Source: http://www.flickr.com
Kontakt z drugim człowiekiem jest więc potrzebny z wielu powodów, lecz te psychologiczne wysuwają się na czoło stawki. Człowiek także musi kochać innego człowieka. Samotny mężczyzna to niewesoły widok, lecz dopiero samotne kobiety sprawiają, że świat jest jakby bardziej zimny i znacznie mniej przyjazny.

Jeżeli zafascynował Cię prezentowany w tym miejscu temat, to zobacz także niezły serwis (https://www.eccotravel.eu/malediwy/) - on również zawiera interesujące wiadomości.Mawia się, że kobiety znacznie bardziej pragną miłości. Nie wnikając zbytnio w tą teorię trzeba powiedzieć, że jest coś w tym. Dzisiejsze czasy to też inny problem. Nie dość, że mamy ze sobą coraz mniej kontaktu i stajemy się bardziej samotni to dodatkowo spotkania twarzą w twarz zastępuje internet.
Szczególnie przybrało to na sile od kiedy pojawiły się tak zwane media społecznościowe. Wiele osób uważa, że to zabija zupełnie międzyludzkie kontakty i zwiększa samotność. Nie jest to na pewno prawda. Wiadomo, że jest to jakiś problem, lecz zjawisko to ma także pozytywne aspekty, przykładowo to, że samotne osoby na rożnych portalach internetowych mogą poznać druga osobę, z którą może uda im się zbudować coś trwałego. Być może dzięki temu będzie flirt, a potem miłość. Być może dla jakiejś osoby skończy się samotność, a rozpocznie okres prawdziwej, największej miłości?