Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Odnajdź swą pasję i bądź oryginalny

Jak się wyróżnić, jak być autentycznym? Za często myślimy o tych, co pragną być zauważalni, iż są to ludzie płytcy i próżni, marzą tylko o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie pragną od życia tylko sławy! Wiadomo, że to złe postrzeganie, bo każdy z nas – osoba ekstrawertyczna czy introwertyk – wymaga uznania, chceodznaczać się wyjątkowością, nie chce jednocześnie, aby jego życie było byle jakie. Co więc uczynić, aby być oryginalnym?
tancerka w specjalnym stroju
Author: Frank Kovalchek
Source: http://www.flickr.com
Dla tych, którzy preferują rzucać się w oczy istnieje dość łatwy sposób: śmieszne gadżety, typu koszulki z nadrukami to pewny sposób na sukces pośród innych. Trudno domniemywać, aby taka koszulka nie zwróciła uwagi innych. Możemy potwierdzić, iż noszą tego typu ubrania jedynie osoby, które są nieinteresujące, ale to oczywiście wielka niesprawiedliwość i nadużycie!

Oczywiście, iż najkorzystniej nosić koszulkę z nadrukiem przykładowo jakiegoś bandu muzycznego, o jakim będziemy posiadali jakieś pojęcie. To będzie znaczyć, iż nosimy tego typu koszulkę „po coś”, że słuchamy takiej muzyki, utożsamiamy się z pewną filozofią. Skoro zaś nosimy taki ubiór, bo to modne, szybko możemy zostać zweryfikowani, co nas zaboli jeszcze mocniej: z jednej strony, zero kompetencji (czyli brak wiedzy o danym zespole muzycznym, zjawisku), z drugiej, wyśmianie. Ciekawe są również takie koszulki jak chociażby ta.
Łowienie ryb
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Jak zatem być oryginalnym i nie rzucać się w oczy? Odpowiedź jest mało skomplikowana: pielęgnuj swoje zainteresowania. Wiadomo, że najkorzystniej posiadać tego typu pasje, ażeby każdego zadziwić. Możesz przecież kolekcjonować rzadkie antyki (AiS - antyki warszawa) czy rzadkie płyty winylowe, których wartość rynkowa przewyższa parę średnich pensji, jednak dla Ciebie są to skarby nie na sprzedaż

Nie powinieneś jednakowoż czuć się mniej oryginalny, jeśli masz we własnym zestawie kolekcjonerskim mniej znaczącego kalibru rarytasy. Najistotniejsza pasja, to ona kreuje w nas poczucie misji, sensu życia, to ona pozwala dążyć nam do coraz lepszych rezultatów. Człowiek bez pasji jest dość samotny, nie ma punktu odniesienia i brak mu poczucia, iż o coś w tym wszystkim chodzi. Jak niezbędna jest pasja potwierdzą Ci wszyscy, dla których zbieranie różnych przedmiotów, trwa już od dawna. Traktują oni własną kolekcję jak najbliższą rodzinę, nie oddali by jej za żadne pieniądze.