Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Pasja to cel życia, to coś najważniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i ma sens

Pasja to coś, dlaczego warto żyć, to sens i cel życia. Duże grono ludzi jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki zainteresowaniom i pasjom bowiem poza pracą mamy coś dodatkowego i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i w czym możemy polepszać swoje umiejętności. Ilu ludzi, tyle różnych pasji, nie da się raczej tego zaklasyfikować do jakichś grup, bo to raczej byłoby nieco pozbawione sensu. Każda pasja jest bowiem wyjątkowa.

odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Są ich tysiące, ktoś może interesowć się wojskowością i zbierać różne pozostałości wojenne, może też zbierać aktualną odzież wojskową, różny sprzęt, kominiarki, kamizelki taktyczne, rożne bronie. Może to być ktoś kto został zarażony pasją przez ojca, dziadka, czy brata. Być może to osoba, która sama, bez pośredników, odkryła w sobie pasję. Może to być człowiek interesujący się od zawsze samochodami, naprawiający swojego zabytkowego cadillaca już od kilku lat.

Może to też być meloman który nie umie żyć bez muzyki, który ma mnóstwo płyt, w tym wiele płyt winylowych, jakie są warte porządne pieniądze. Dla niego jednak te płyty są bezcenne. Pasja to też upór i wyrzeczenia. Nie można bowiem mieć swojej pasji bez ponoszenia kosztów, czy to będą straty finansowe czy odbiją się one w życiu rodzinnym, zawsze się okaże, że pasja choć daje, to także zabiera. No ale jak przyznają pasjonaci mimo wszystko, pomimo wielu trudności warto żyć by rozwijać swoje największe zainteresowania i pasje. Pięknem pasji jest też fakt, że pozostawia po nas ślad w postaci naszych zbiorów, zostawia po nas opowieści różnych ludzi, którzy wspominają, z jakim zapałem kolekcjonowaliśmy je.

odzież wojskowa
Author: 176th Wing Alaska Air National Guard
Source: http://www.flickr.com
Bycie pasjonatem oznacza kolekcjonowanie różnych pamiątek, a te z kolei, ułożone w logiczną całość opowiadają nasze życie. Nie jest to tylko wstawanie, jedzenie(polecamy sushi z dostawą warszawa ) i pracowanie, a na końcu spanie, to życie dzięki pasji jest bogatsze, bardziej wciągające.

Wielu uważa, że życie z pasją jest jakby obdarzone wyższa mocą, jest wiarą, że życie ma sens. Nie każdy ma pasję, ale czasami pojawia się ona nagle, więc nie trzeba jej szukać. A jeśli żadna pasja nie chce zostać naszą pasją nie róbmy tego na siłę, wsłuchamy się w siebie, a po pewnym czasie z pewnością sama się nam pokaże.