Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Perspektywa jutra – ale nie do końca wiadomo jak bliska

Jeśli ktoś jest fanem filmowej trylogii Mad Max to na pewno gra borderlands przypadnie mu do gustu. Zresztą tak jak każdej osobie, która lubi wyzwania. Tu bohaterów jest czterech, jednym z nich jesteśmy my, gramy by pokonać wrogów. Na planecie, na której odbywa się walka ludzi z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie dają nam zadania, które pomagają chronić ich przed nieobliczalnymi bestiami. Możemy wybrać do walki różnego typu broń. A najfajniejsze jest chyba to, że podczas gry, wraz z kolejnymi etapami zyskujemy kolejne umiejętności, a co za tym idzie lepiej nam walczyć z bestiami.

Zestaw kinomaniaka
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
Przez możliwość dołączenia do gry graczy w każdym momencie i do wyjścia jej, można naprawdę świetnie się bawić, bo nie tracimy żadnych łupów. Jeśli jednak walczymy w pojedynkę, wtedy w ciężkich momentach wspierają nas NPC-e, którym trzeba wydawać łatwe komendy i co niezmiernie istotne możemy zmieniać im broń. To nie do końca zwykła jatka, tu chodzi o to, by, ochronić ludzkie gatunek i ochronić planetę, która chcą przejąć potwory. Nie można, więc podczas gry zapominać o tym istotnym aspekcie.

Świat z ekranizacji powieści Tolkiena w grze

Ta gra to wprowadzenie nowej jakości do świata gier komputerowych. Nie można określić tej gry niż mianem prawdziwego fenomenu. Gra śródziemie cień mordoru to akcja, która toczy się jeszcze przed tym, co dzieje się w samym „Władcy Pierścieni”. Pgólnie w grze świat widzimy zza pleców postaci, tak została ustawiona kamera. Głównym bohaterem jest Talion, któremu najbliższych zabijają poplecznicy Saurona i który sam później ginie w walce. Jednak dzięki prastarym mocom Talion wraca do świata żywych jako upiór, by móc wziąć odwet na Sauronie i jego pobratymcach.

W grze poznajemy też historię tego jak powstały słynne pierścienie. Z czasem dochodzi do nas też, kto i z jakiego powodu wskrzesił Taliona, a każda nasza decyzja, w sensie decyzja bohatera gry ma swoje konsekwencje. Gra śródziemie cień mordoru to świetnie dopracowana fabuła. Nie ma tam żadnych dłużyzn akcji. Co interesujące, każda postać ma swoje własne zdolności. Przeciwnicy mogą domyślić się naszych następnych kroków, bo uczą się na tym, co widzą. Mogą nawet nas znienawidzić albo chociaż nie przepadają za nami jakoś nam pomóc. Dzięki profesjonalnej i kreatywnej pracy grafików i ogólnie osób, które maczały palce przy tworzeniu tej gry otrzymujemy idealnie przeniesiony świat tego, co mogliśmy ujrzeć w kinach w filmach na podstawie powieści Tolkiena.Przez, to zanurzamy się w świat Mordoru, który pochłonie nas totalnie.

Nie zwlekaj - jeżeli masz ochotę przeczytać uzupełniające informacje na ten temat, pamiętaj o tym, że bezpłatne wejście (https://www.artykulyreligijne.pl/tlo-do-grobu-panskiego) na ten link w ogóle całkowicie darmowy.

Cała audiowizualna stron i łatwośćprostota sterowania bohaterem – upiorem, pozwala na duża radochę i ogromną satysfakcję z gry. Jeżeli, więc kochamy Tolkiena, oglądaliśmy kilka rady serię filmów o Władcy Pierścienia, to dobrze spróbować swoich sił w śródziemiu Mordoru. Na pewno nie będziemy rozczarowani. W dodatku przekonamy się, że gry komputerowe wcale nie są czymś złym i naprawdę są świetnym sposobem na relaks po ciężkim dniu.