Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Piraci, roboty i lokatorzy – czyli granie online

Bitwa kosmicznych robotów, łupienie statków na morzu, a może symulator codzienności w kilku wymiarach? Praktycznie już teraz obserwujemy i uczestniczymy w coraz bardziej realnych odsłonach gier. Jak daleko gra może przypominać przyszłość?


Gry komputerowe
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Dyskusje wokół gier dotyczą pytania – w jakim kierunku zmierzają obecne gry? Są gry piraci (polecane gry w atrakcyjnej cenie: kliknij tutaj), które na dobre zaaklimatyzowały się już lata temu, zaczynając z kosmicznym Star Wars. Symulatorów przez sieć jak i offline kosmicznych batalii jest całe mnóstwo, w większości z gier znajdziemy panel skoncentrowany wokół zbierania zasobów, konfiguracji statku kosmicznego, mierzenia się z głównym wrogiem. W wersjach online przeważnie konkurent „siedzi” za innym biurkiem i pilotuje swój kosmiczny statek w otchłani internetowego „kosmosu”.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Więc namawiamy Cię - przeglądnij kolejną stronę i dokonaj oceny (www.produktypremium.com/kategoria-produktu/wedzarnie/) naszych starań. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń - pytaj!Jest kosmos, można zatem zejść na ziemię. Gdy chodzi o przyziemną tematykę gry przyszłość (najlepsze gry PC - link do strony) jest dobrze widoczna w Sims`ach. Ta klasyka gier od zawsze opiera się na identycznej fabule: tworzenia rodziny, życia sąsiedzkiego i koncentrowaniu się na standardowych codziennych czynnościach życiowych. Niegdyś bohaterem było parę kwadratowych pikseli, dziś dyskusja toczy się wokół trójwymiaru i dziwacznych rozwiązań. Dlaczego? Jedna z nowszych odsłon odnosi się w tytule do skoku w przyszłość, na który wpływają nieznane nam rozwiązania z kosmosu. Podróże w czasie, cybergadżety w stylu kapsuły sypialnianej, plecaki rakietowe – takie „wyposażenie” skojarzymy bardziej z osiedlaniem innych planet niż codziennym życiem we wspólnocie. No, ale… Jeśli nie znamy przyszłości, więc czego to wyobraźnia twórców nie wymyśli.

Kolejne gry managerowe? Mamy sportowe Football Managery - odciążające Fifę i Pro Evolution Soccer oraz podobne managery w innych konkurencjach, od siatkówki po tenis. Mamy kolejne gry online które nawiązują do hitów kina. Któż z producentów gry o piratach nie wyobrażał sobie lub nie oglądał filmowego Jacka Sparrowa w „Piratach z Karaibów”? Gry, piraci, mapa – przeważnie akcja obraca się wokół poziomu wyszkolenia kapitana, zdobywania surowców, bitew morskich. Jak to w wersjach online, np. w Pirates Storm wymagane jest zrobienie własnego konta w grze. Dopiero jego zainicjowanie otworzy nam drogę do pierwszego statku i pierwszych podbojów.