Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Poszukiwacz skarbów na miarę dzisiejszych czasów

Jak wiemy dzisiejsza technologia mknie do przodu szybciej niż do niedawna byliśmy w stanie to sobie wyobrazić. Z tego też powodu tworzone są nowe serie gier, którymi możemy się pasjonować już tylko na playstation 4. Producenci gier i najnowszych konsoli chcą wspólnie zdobywać rynek. Ale dla graczy, którzy kochają wszystko, co nowe, ani kupno nowej konsoli ani też kolejnej gry nie będzie wielkim wyzwaniem, a już na pewno nie dla osób, które zakochały się w grze uncharted. Niedawno pojawiła się kolejna seria uncharted 4, w której nadal główny bohater to awanturnik, który szuka skarbów.

kontroler do gry
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Wciąż mamy okazję pakowania się w niezliczoną ilość trudnych sytuacji. Na dodatek nadal jesteśmy w różnych miejscach, to znaczy nadal funkcjonujemy w jakiś egzotycznych krajach, gdzie trzeba walczyć nie tylko z własną butą, która pakuje nas w coraz to większe kłopoty, ale też z wieloma zagadkami, które od milionów lat czekają na kogoś, kto je rozwiąże. Fabuła toczy się szybko, a oparawa audiowizualna pozwala na zanurzenie się totalne w tą grę. W przyszłym roku jest przewidziana światowa jak również europejska premiera tej gry, która dzięki naprawdę fantastycznej grafice totalnie nas pochłonie.

Odważna Lara Croft to pamiętna pogromczyni świata, w którym wielu mężczyzn ni byłoby w stanie się znaleźć

Ten, kto uwielbia przygodowe gry doskonale wie, że Tomb Raider to gra, która miewała swoje swoje lepsze i gorsze momenty, jednak po restarcie serii sporo się zmieniło. Dlatego tak duża popularność rise of the tomb raider, choć jeszcze nie wyszła ona na rynek. To gra, która na sto procent chwyci za serce graczy młodszych i starszych. Choć musimy przyznać, że cechuje się sporą brutalnością i wielością różnego rodzaju survivalowych zagrywek, to i tak okaże się idealna dla graczy w różnym wieku. Co ciekawe ta wersja gry jest nowych miejsc, do których dociera bohaterka, a to daje możliwość na ciągłe zaskakiwanie gracza.

Kiedy już przejrzysz ten tekst, to spojrzyj także na podobne źródła (https://artykulyreligijne.pl/banery-na-wielki-post), które posiadają równie wciągające dane - one niezwykle Cię zaabsorbują.

A jak wiemy najlepsza gra to taka, która ma wiele elementów zaskoczenia. Główna postać wciąż stawia na łuk i umie niepostrzeżenie przejść za plecami wrogów. Jednak używa też ognia, w tej serii może dojść do do regularnych wymian ognia, co w poprzednich odsłonach nie miało miejsca.Lara Croft chce spełnić swoje przeznaczenie, co znaczy mniej więcej tyle, że chce zostać rabusiem grobowców. Choć dla sporego grona osób brzmi to zabawnie, kobieta, która szuka grobowców i musi unieszkodliwić wielu ludzi, po to żeby dostać cenny skarb, to dla dzieci. Ale, jeżeli tylko damy szansę tej grze to na sto procent stwierdzimy, że cały zamysł jest w porządku. Chociaż trzeba przyznać, że nie małe znaczenie ma ekranizacja filmowa. Znana wszystkim z tej roli Angelina Jolie zapisała się złotymi zgłoskami do kina akcji dzięki tej roli. Trzeba stwierdzić, że choć niewielu spodziewało się, że ta piękna aktorka będzie genialną odtwórczynią roli Lary, tak wszyscy się nią po ekranizacji po prostu zachwycili. Stąd również coraz większy sukces kolejnych serii tej gry. Fani Lary Croft z niecierpliwością czekają na konkretną datę premiery tej gry. Wiedzą, że jest, na, co czekać i że powinno się ja kupić nawet w ciemno.