Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Prezent na trzydziestkę z nutką kreatywności

masaż
Source: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to bardzo dużo chwil przełomowych. Zazwyczaj są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, bowiem ponoć wówczas rozpoczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest jednakże jeszcze wyraźnie zaznaczona, toteż na luzie możemy przekraczać ją w obie strony, łączyć oba stany i mieć z tego świetną uciechę. Przemiany, które następują po przełomowych chwilach mogą dotyczyć różnych aspektów.

kolacja
Source: http://prezentokracja.pl/
Trzydzieste urodziny to bardzo często inspiracja do postanowień: zamierzamy zmienić pracę, zarabiać więcej forsy, utworzyć rodzinę, stać się bardziej sumienni, rozpocząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków w stronę dorosłości. Celebrowanie okrągłych rocznic to już tradycja. A trzydziestka to okazja szczególnie okazjonalna.

Bardzo nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, by przejrzeć nasz artykuł. Jeśli czujesz chęć na inne, to kliknij link reklama na samochodzie wrocław i przenieś się do następnej witryny.

Huczna balanga, wiele koleżanek i prezenty, które bywają złośliwe, standardowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni singiel dostanie dmuchaną lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej oraz robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni zapewne otrzymają poradnik motywacyjny albo skórzaną aktówkę. A przecież można ciekawiej. Podpowiadamy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom ubaw, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zapewni wspomnienia na całe życie.

PREZENT DLA NIEGO – ŚCIGAJ SIĘ I LATAJ

paralotnia
Source: http://prezentokracja.pl/
Szybkie wozy to obiekt pożądań mężczyzn niezależnie od wieku. Trzydziestolatek zapewne uradowałby się ze sportowego wozu, ale taki podarunek przewyższa możliwości finansowe większości z nas. Równie wielką radość sprawi jazda samochodem rajdowym. W szczególności godny zainteresowania jest rajdowy trening jazdy Subaru lub Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza fantastycznych emocji i przeżyć. Również silne wrażenia zagwarantuje jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych wielbicieli prędkości. A jeśli jazda samochodem to zanadto błahy upominek to polecamy coś odlotowego: lot paralotnią w tandemie.

DLA NIEJ RELAKS I PYSZNE JEDZENIE.

kolacja
Source: http://prezentokracja.pl/
Co w takim razie zafascynuje trzydziestolatki? Świetnym pomysłem na podarunek będzie romantyczna kolacja dla dwojga, albowiem kobiety kochają dzielić się swoimi emocjami i wspólnie świętować okazje. Blask świec i smaczne dania uwypuklą uroczysty charakter urodzin, ale także spowodują, że kobieta poczuje się niezwykle i warta miliona dolarów. Też niezwykłym prezentem na 30 urodziny może być masaż, który rozluźni, rozbudzi zmysły i rozpieści ciało. Po takich zabiegach niejedna pani czuje się młodo a 30 lat może być jedynie powodem do dumy.


Author: B.S.
Source: Prezentokracja.pl