Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Przystanek Woodstock jako koncerty, lecz także cykl przedsięwzięć

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się jak zawsze w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego krajowego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która owym letnim występem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działalności.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie występy, ale także seria imprez towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, oraz sporo innych. Osoby, jakie przyjeżdżają na festiwal, cenią sobie nieprzeciętny klimat imprezy. Ciężko o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na jakimkolwiek Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych grup, które chcą ukazać się przed olbrzymią publicznością.Zabezpieczenie owej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, to znaczy grupę ochotników, fachową ochronę, oraz policję, jaka zajmuje się wypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza masowa w Kraju. Sporo różnych osób spotyka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, wspólnie się bawi- (poznaj szczegóły). Każdego roku Policja potwierdza, że przy tak obszernej widowni osobliwością jest tak niewielka ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Author: César
Source: http://www.flickr.com
By pojechać na taki festiwal, koniecznie trzeba się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, pojemne, ale trwałe. Nawet względnie tania torba może być dobra pod zastrzeżeniem, że będzie stworzona z dobrych materiałów. Ciasne walizki sprawdzą się jako podręczny ekwipunek, jaki wolno zabrać ze sobą wszędzie. Przeciętne i duże walizki to rozwiązanie odpowiednie na dłuższe podróże. Warto, by w środku ukrywały się specjalne kieszonki zapinane na zamek, jakie pomieszczą drobne przedmioty. Niezwykle wygodną możliwością jest możliwość przekształcenia drobnej walizki na plecak za pomocą zewnętrznych szelek. Nowoczesne walizki są coraz lżejsze i w wyższym stopniu wytrzymałe na uszkodzenia dzięki używaniu zaawansowanych technologicznie materiałów. Szczegóły znajdziesz pod linkiem . Różnorodność cenowa osiągalnych na rynku toreb jest nadzwyczaj duża.