Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Różniste pocztówki – podtrzymujmy miłą tę tradycję

Zbliżają się święta, więc warto jak najbardziej pomyśleć o spędzeniu czasu z najbliższymi. Mamy to szczęście, jeśli możemy wspólnie ze wszystkimi zasiąść do stołu, wymienić poglądy, opowiedzieć o swoim planach i najważniejszych wydarzeniach. Nie zawsze natomiast taka możliwość, żeby się wspólnie spotkać istnieje. Wówczas, tak czy inaczej warto pamiętać o najbliższych, choćby wysyłając do nich kartki pocztowe. Dzisiaj ten obyczaj jest coraz mniej popularny, gdyż wolimy zatelefonować, wysłać smsa lub porozmawiać przez internet. Każdy sposób jest jak najbardziej dobry, jeśli dzięki temu podtrzymujemy pozytywne relacje z bliskimi. Tyle że tradycyjne sposoby, tak jak wspomniane wysyłanie pocztówek ma swój urok, jakiego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpi.

pisanie listu
Author: Kristina D.C. Hoeppner
Source: http://www.flickr.com
Obecnie poligrafia jest mocno rozwinięta (doczytaj: plakat), tym samym kartki pocztowe bywają naprawdę atrakcyjne. Oczywiście wybór w tym zakresie jest ogromny: od zwykłych kartek, z wydrukowanym zdjęciem, po te trójwymiarowe, jakie może udostępnić wyłącznie drukarnia dysponująca wymaganymi urządzeniami. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, jakie z pewnością docenią nasi najbliżsi, jest wykonanie takiej kartki także własnoręcznie. Wystarczy w tym celu kupić raptem parę przyborów i chwilę pomyśleć co chcielibyśmy aby znalazło się na takiej kartce, a wykonanie będzie znacznie łatwiejsze niż myślimy. Prawdą jest, że w praktyce zazwyczaj po prostu nie chce nam się brać za takie rzeczy bądź – jak to najczęściej tłumaczymy – nie mamy na to czasu. Niemniej taka kartka własnoręcznie wykonana, ani drogo nie kosztuje, ani nie jest wysoce pracochłonna, natomiast może sprawić adresatowi jak najbardziej miłą niespodziankę.Więcej informacji: ulotki A6

listy
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
W końcu, jak przywykliśmy już do smsów, czy widorozmów, kiedy nagle pojawi się w naszej skrzynce list z przesłaną do nas kartką, zapewne będziemy mile zaskoczeni. Takie drobiazgi są bardzo ważne, szczególnie w czasach, kiedy większość rzeczy można kupić – robiąc coś własnoręcznie pokazujemy, że nam zależy na odbiorcy, że chcemy mu dać coś oryginalnego i poświęcić na to swój czas i energię.

Czy niniejszy artykuł jest według Ciebie godny uwagi? Jeżeli tak, to bez wątpliwości zaabsorbuje Cię również to wiarygodne opracowanie - mówi o zbliżonej tematyce.

Większość adresatów, z pewnością tego typu działania doceni.