Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Rockowe legendy: Guns n roses

Rock od zawsze jest muzyką, która posiada tysiące wielbicieli na całym świecie. Tenże gatunek muzyczny wywierał i wciąż wywiera niezwykle duży wpływ na młode pokolenie, które się nim interesuje. Uważa się często, że jest to muzyka rebeliantów, którzy nie zgadzają się z powszechnie obowiązującymi na świecie zasadami.
Zespoły, które na stałe zapisały się w kartach historii rocka, nierzadko stawały się symbolami takiego buntu. Ubiór i styl bycia członków takich grup, nie pozostawiał żadnych złudzeń, że są oni zainteresowani konwenansami. Dodatkowo, najistotniejsze w tym wszystkim ciężkie gitarowe brzmienie zespołów rockowych, sprawiło że młodzi ludzie na całym świecie wręcz natychmiast zachwycili się tym gatunkiem muzycznym i zostali wiernymi fanami ciężkich dźwięków.gitara
Source: http://www.morguefile.com/
Jedną z największych legend muzyki rockowej jest na pewno zespół guns n roses, którego hity do tej pory elektryzują tych starszych i trochę młodszych fanów. Członkowie grupy, zaczęli grać ze sobą w 1985 roku, a już po dwóch latach zdołali nagrać swój pierwszy album. Dzięki świetnemu doborowi singla promującego cały krążek, płyta niemalże od razu stała się ogólnoświatowym bestsellerem. „Sweet Child O’Mine” dla ogromnej grupy osób jest niemal hymnem, który wciąż jest puszczany przez stacje muzyczne.

Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dane, które opisują prezentowany temat, są wystarczające. Jeśli nie, to przejrzyj stronę www, która ma ważne wiadomości.

Do roku 1993 guns n roses wydało jeszcze dwa albumy, po których nastąpiła bardzo nieoczekiwana i długa przerwa. Grupa powróciła do grania niemal 10 lat później, lecz z dawnego składu został jedynie wokalista guns n roses, który nie powalił wiernych fanów swą kondycją.

Spośród wszystkich muzyków ze starego składu zespołu, najpopularniejszy oprócz wokalisty, był z całą pewnością gitarzysta nazywany slash. Jego wspaniałe zdolności muzyczne a także bardzo charakterystyczny wygląd spowodowały, że natychmiast stał się ulubieńcem publiczności. Dzięki swojemu bezsprzecznemu talentowi i charyzmie, które ujmowały nie tylko płeć piękną, slash doskonale poradził sobie po odejściu z grupy. Tworzył zarówno własne grupy jak i występował gościnnie z innymi muzykami.
Nawet teraz młodzi miłośnicy rocka, którzy dopiero zaczynają poznawać klasyki tego gatunku bez kłopotu są w stanie rozpoznać długie, kręcone włosy oraz cylinder, z których to właśnie słynie slash. Dowodzi to tym samym, iż bez wątpienia już w tym momencie jest on wielką legendą rocka.