Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Rozwiązania na panieńskie szaleństwo

Kiedy dociera do nas informacja, że nasza znajoma ma zostać żoną jesteśmy rozradowane, bo to przecież bardzo pozytywny czas w życiu tej osoby. Czujemy radość, bo na pewno będziemy zaproszone na ślub i wesele, ale również przed tym będziemy na wieczorze panieńskim. To faktycznie super impreza, jeśli świadkowa będzie naprawdę dobrze znała przyszłą pannę młodą.

Wieczór panieński
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jest całe mnóstwo możliwości na spędzenie takiego wieczoru, ale bez względu na to czy postawimy na spokojny piknik za miastem czy pójdziemy na imprezę w klubie zawsze muszą być zorganizowane jakieś zabawy na wieczór panieński. Możemy wybrać gotowe gry, które wystarczy zamówić przez Internet, ale możemy też pomyśleć o tym, żeby przygotować coś samodzielnie. Można pomyśleć o quizie z pytaniami, na które wcześniej odpowie przyszły pan młody, sprawdzimy czy przyszła żona myśli podobnie jak jej wybranek.To niesamowicie fajna zabawa. Oczywiście to jedynie pomysł, a tych jest całe mnóstwo. Można pokazywać zdjęcia z częściami ciała kilku osób i panna młoda będzie musiała wybrać te, które są jej mężczyzny. Takie zabawy są idealne, kiedy spędzamy wieczór panieński w mieszkaniu, gdy wyruszamy do klubu powinnyśmy zrobić inny zestaw zabaw. Na przykład, by panna młoda zatańczyła w kółku z kilkoma mężczyznami albo żeby zawiązała któremuś krawat i również z nim potańczyła. Poza tym, by narysowała szminką na koszuli któregoś imprezowicza serduszko lub zostawiła ślad swoich ust.
Zabawy na wieczór panieński
Jeżeli uwielbiamy się dobrze bawić, to na sto procent wieczór panieński będzie dla nas idealną sprawą. Gorzej, kiedy nie przepadamy za tańcami i imprezami, w takiej sytuacji najlepiej żeby wszystko, czyli impreza pod nazwą wieczór panieński, działa się w mieszkaniu. A tu bardzo dużo zależy od osoby wybranej na świadkową. To ona przeważnie robi całą imprezę, jeśli nie za bardzo mamy świadomość, jak ma się odbywać wieczór panieński przyszłej panny młodej to naprawdę warto ją o to zapytać, żeby potem było przyjemnie.

Dobrze wymyślić zabawy na wieczór panieński żeby było rzeczywiście fajnie dla przyszłej żony. Oczywiście reszta pań również ma się dobrze bawić, ale najważniejsze jest żeby to narzeczona świetnie wspominała ten wieczór. Jeśli lubi bawić się na dyskotekach, to można zabrać ją do klubu, a jeżeli nie to można postawić na ciekawą sesję zdjęciową lub ferie w gdańsku na spokojny wieczór przy butelce wina.