Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Rozwijaj się oraz zabawiaj w czasie wolnym

Odpoczynek aktualnie najczęściej spędza się przed komputerem albo telewizorem. Zanikają więzy społeczne. Warto to zmienić organizując sobie czas pośród znajomych.


Bodaj najdoskonalszym sposobem na przednią rozrywkę wśród bliskich, i jednocześnie uczenie się, bywają wszelkiego rodzaju rozgrywki planszowe.


artystyczne etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com


Podczas tych gier rozwijamy rozmaite predyspozycje a także kontaktujemy się z pozostałymi partnerami rozgrywki. Ich działania mają wpływ na nas samych, zupełnie, jak w życiu codziennym. Aktualnie gry są niesamowicie złożone, jak gra o tron gra planszowa z dużą liczbą możliwości. Rozgrywka ta oparta na kultowej serii powieści George R.R. Martina dopomina się od graczy między innymi uważności, posługiwania się umiejętnością dyplomacji, umiejętnością przewidywania następnych działań. To nie jest oczywiście jedyna gra planszowa. Jeżeli do zabawy chce przysiąść sześciu graczy 7 cudów świata gra ta jest najodpowiedniejsza. Co ważne w trakcie rozgrywki mają miejsce wyłącznie interakcje dodatnie. Żaden z graczy nie może zniszczyć budowanego przez innego gracza królestwa.
7 cudów świata gra
Author: Katie
Source: http://www.flickr.com


Podobnie, jak gra (https://magicplay.pl/?164,pl_ufo-crane) o tron gra planszowa może być militarna. Może być mniej albo bardziej przesiąknięta przemocą, potrzebować dwóch albo więcej uczestników. Warto dopasować grę do wieku graczy oraz ich zainteresowań. Warhammer diskwars jest na ten przykład grą dość brutalną. Zaleca się, aby gracze w nią grający mieli co najmniej 14 wiosen. W planszówkę warhammer diskwars ma prawo zagrać 2-4 uczestników.


Czasem trudno się zdecydować, 7 cudów świata gra spokojniejsza, czy jeszcze inna gra planszowa? Pamiętajmy, iż każda z gier mogłaby nas czegoś nauczyć. W którejkolwiek możemy się dobrze bawić i rozwijać.