Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Rynsztunki wojskowe dla turystów

Latarka czołowa powszechnie tytułowana czołówką, jest latarką mocowaną wprost na czole, czy też kasku, za pomocą dodatkowych ramiączek. W porównaniu z latarkami manualnymi, latarki czołowe nie zajmują dłoni, snop blasku w oczywisty sposób pokrywa się z kierunkiem zwrócenia głowy, światło rozkojarzone przez odbłyśnik i obudowę latarki, nie razi oczu.

latarka czołowa
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Za sprawą korzystnego umiejscowienia źródła światła, czołówka pozwala na optymalne oświetlenie przedmiotów widzianych z bliska, nawet przy stosunkowo niewielkiej mocy świecenia.

Ze względu na wolność posłużenia się rękami, latarki czołowe są szczególnie często używane przez służby ratownicze, wspinaczy, grotołazów, wędkarzy, oraz inne osoby liczące się z prawdopodobieństwem robienia każdej pracy po ciemku, podobnie wędrowców przewidujących nocny obóz, kierowców reperujących po ciemku czterokołowiec, czy skautów.
Multitool, to narzędzie wszechstronne, które posiada wiele wartościowych funkcji, mogących w sytuacji awaryjnej zastąpić skrzynię z narzędziami.

Multitoole występują w wielu modelach, począwszy od mających kompaktowe rozmiary kart survivalowych, po spore sprzęty posiadające co najmniej kilkanaście przeznaczeń. W większości wypadków kluczowym instrumentem są kombinerki.
Multitool to przenośny, kompaktowy skład najczęściej pomocnych urządzeń, który można wygodnie przenosić w futerale przy pasku, albo po prostu wepchnąć do torby.

scyzoryk
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Multitool z wyjątkiem wielu zastosowań, robiony jest z szlachetnej wartości stali nierdzewnej, a jego wymiary po złożeniu przeważnie uzyskują jednie 12 cm.
Multitool to jedno z niewielu tak mikrych instrumentów, jakie posiada aż dwa pełnowymiarowe ostrza. Jedną z jego największych wartości, jest sprzęgnięta, porządna budowa. Jest możliwość go zawsze nosić w kieszeni, bądź przymocować do kluczy.

Mocny rdzeń ze stali nierdzewnej ma teksturowane okładziny, które dopasowują chwyt. Multitool to artykuł dla tego, kto wyszukuje niezawodnych sprzętów w czasie przygód na łonie przyrody.