Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Rynsztunki wojskowe dla turystów

Latarka czołowa powszechnie tytułowana czołówką, jest latarką mocowaną wprost na czole, czy też kasku, za pomocą dodatkowych ramiączek. W porównaniu z latarkami manualnymi, latarki czołowe nie zajmują dłoni, snop blasku w oczywisty sposób pokrywa się z kierunkiem zwrócenia głowy, światło rozkojarzone przez odbłyśnik i obudowę latarki, nie razi oczu.

latarka czołowa
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Za sprawą korzystnego umiejscowienia źródła światła, czołówka pozwala na optymalne oświetlenie przedmiotów widzianych z bliska, nawet przy stosunkowo niewielkiej mocy świecenia.

Ze względu na wolność posłużenia się rękami, latarki czołowe są szczególnie często używane przez służby ratownicze, wspinaczy, grotołazów, wędkarzy, oraz inne osoby liczące się z prawdopodobieństwem robienia każdej pracy po ciemku, podobnie wędrowców przewidujących nocny obóz, kierowców reperujących po ciemku czterokołowiec, czy skautów.
Multitool, to narzędzie wszechstronne, które posiada wiele wartościowych funkcji, mogących w sytuacji awaryjnej zastąpić skrzynię z narzędziami.

Multitoole występują w wielu modelach, począwszy od mających kompaktowe rozmiary kart survivalowych, po spore sprzęty posiadające co najmniej kilkanaście przeznaczeń. W większości wypadków kluczowym instrumentem są kombinerki.

Jeżeli tego typu tematyka jest dla Ciebie na tyle istotna, że musisz zgłębić ją też pod innym kątem, więc potrzebne Ci podobne dane, to więcej znajdziesz w linku (http://kbsound.pl/).


Multitool to przenośny, kompaktowy skład najczęściej pomocnych urządzeń, który można wygodnie przenosić w futerale przy pasku, albo po prostu wepchnąć do torby.

scyzoryk
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Multitool z wyjątkiem wielu zastosowań, robiony jest z szlachetnej wartości stali nierdzewnej, a jego wymiary po złożeniu przeważnie uzyskują jednie 12 cm.
Multitool to jedno z niewielu tak mikrych instrumentów, jakie posiada aż dwa pełnowymiarowe ostrza. Jedną z jego największych wartości, jest sprzęgnięta, porządna budowa. Jest możliwość go zawsze nosić w kieszeni, bądź przymocować do kluczy.

Mocny rdzeń ze stali nierdzewnej ma teksturowane okładziny, które dopasowują chwyt. Multitool to artykuł dla tego, kto wyszukuje niezawodnych sprzętów w czasie przygód na łonie przyrody.