Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Sklep dla cywila i żołnierza, czyli jakie rzeczy możemy kupić w militariach online?

Pasja strzelecka jest jedną ze starszych aktywności człowieka. Sklep militarny kojarzymy zwłaszcza z wojnami, ale te jakkolwiek nie koncentruje się tylko na walce, zwłaszcza w czasie pokojowego współistnienia. Strzelectwo to także wszelkie rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją sportową oraz aktywną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w ofertach sklepów z militariami online?

gadżety militarne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Skoro już od naczelnych skojarzeń zaczęliśmy - militarnia online to rzecz jasna wiatrówki i pistolety, czyli bronie potrafiące zrobić dużo hałasu i krzywdy. W wypadku pistoletów maszynowych (gdzie ustalone normy energii wyrzutu pocisku są wysokie) pod sprzedaż podlegają jedynie wiernie odwzorowane repliki. Zatem sprzęt strzelający dostępny w sklepach militarnych dostaniemy jedynie przy spełnieniu warunków.

Sektor samoobrony to inna „półka” towarów sklepowych. W tej gałęzi możemy wybierać pomiędzy paralizatorem, pałką teleskopową, a zatem bronią miekką wykorzystywaną przez służby bezpieczeństwa. W ofertach sprzętów ważnych pod względem samoobrony wymienimy też pistolety gazowe, broń hukową i alarmową, zestaw odstrasza czy i alarmów.

To dział, w którym każdy chcący zadbać o bezpieczeństwo dużej posesji czy funkcjonariusz policji, może zaopatrzyć się w niezbędny atrybut do walki.
Sklepy z militariami mają w swoich ofertach też kącik dla intensywnych podróżników. To z myślą o nich, ludziach z pokaźnym plecakiem (który nierzadko stanowi cały dobytek i nocleg) istnieją takie sklepy.

noże militarne
Author: Brian nairB
Source: http://www.flickr.com
Dostać w nich można latarkę jaką tylko sobie życzymy, scyzoryki szwajcarskie, albo te do zbieractwa grzybów. Zaopatrzenie się w paintball-ową bitwę to w tym sklepie obowiązek. Organizator kupi tu w noktowizory, maskujące ubrania wojskowe,kieszonkowe i bardziej zaawansowane lornetki, wykrywacz metalu, a nawet zegarki szpiegowskie. Jedni odbierają coś takiego za gadżeciarstwo, dla pasjonatów jest to przejaw pasji jak każdy inny.

To miejsce typowe dla kochających survival, zwykłych grzybiarzy, ale i pozytywnie zakręconych kolekcjonerów sprzętów, które mogą przydać się na potem. Każdy przynależny do powyżej wymienionych grup znajdzie tu coś dla specjalnie dla siebie.