Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Szukanie drugiej połówki - o czym zdecydowanie warto wiedzieć

Współcześnie, w erze prostego dostępu do olbrzymiej rzeszy innych ludzi i częstszego nawiązywania znajomości zdawałoby się że odkrywanie kogoś interesującego nie powinno nastręczać problemów. Niemniej okazuje się, że singli z wyboru zupełnie nie ma aż tak dużo; różne powody sprawiają, że znalezienie ciekawej partnerki bądź partnera – bądź także kandydatów na „coś więcej” – nie jest takie proste.

na randce
Author: Sergio Vassio Photography
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie, rzeczywiście, jest nawiązywanych więcej kontaktów, mimo to nie za każdym razem są one w bezpośrednim kręgu zainteresowań, co mimo to przede wszystkim jest nieocenione dla tych osób, jakie mają ochotę znaleźć drugą połówkę o podobnych upodobaniach. W chwili kiedy pan szuka pani, użyteczne mogą nawet okazać się usługi biura matrymonialnego albo wybrane funkcje w popularnych portalach społecznościowych.

W razie szukania drugiej osoby zdalnie – czyli za pomocą biura matrymonialnego albo internetu – na pewno warto zatroszczyć o swój image. Z oczywistych powodów druga osoba nie jest w stanie poznać nas wprost i nie wie, który mamy ton głosu, dokładny wygląd bądź sposób zachowania – można jednak za pomocą niektórych informacji trochę to odzwierciedlić i wywrzeć pozytywne wrażenie, które zainteresuje do bliższego poznania.

para na randce
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie, czy to pan szuka pani czy odwrotnie, strategiczne jest piękne i szykowne zdjęcie – na pewno niepolecane są wszystkie z poprzednim partnerem albo partnerką (także te, w jakich jest co prawda ucięte, ale widać charakterystyczny brak), mocno nieaktualne , a także w zbyt dużym negliżu – sugeruje on, nie ważne od płci, mało poważniejsze podejście do relacji albo brak dobrego gustu.

W przypadku kiedy pan szuka pani przez internet, inną wysoce nieocenioną kwestią jest to, jakim sposobem obie strony komunikują się poprzez internet – trzeba zwracać uwagę, by nie powstawały najmniejsze nieporozumienia, o co łatwo, kiedy brakuje tak istotnych czynników podczas porozumiewania się, jak ton głosu bądź twarz.

Warto pisać w sposób jasny, czasami używając emotek w zamiaru dodatkowego wyrażania emocji.

Czy ta tematyka Cię interesuje? Jeśli tak, to przejrzyj link, pod jakim znajdziesz potrzebne Ci informacje - zobacz, że Cię zaciekawią na długi czas.

Jest to specjalnie istotne w razie osób nieśmiałych bądź bardzo introwertycznych – warto przełamać się i popróbować wyrażać emocje takimi sposobami jakie są w danej chwili dostępne, jako że ułatwia to zazwyczaj komunikację (dla przykładu pomaga to rozmówcom w rozdzieleniu szczerych myśli od ironii albo dowcipu), i umożliwia zyskanie sympatii u rozmówcy.

W razie gdy ma dojść do bliższego spotkania i odczuwana jest trema, najdoskonalej wspomnieć o tejże cesze osobowości – w przeciwnym razie potencjalna druga połówka może niewłaściwie zrozumieć skrępowanie jako brak zainteresowania.