Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Szukasz nietuzinkowej gry? Sprawdź wyjątkowe propozycje!

Jesteś graczem i szukasz czegoś nieprzeciętnego i odkrywczego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez koncepcji, są odtwórcze. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które zapewne zyskają twoje uznanie. Już wielu graczy na całym świecie przekonała się do tych wspaniałych gier. Teraz twoja kolej.
Recenzje gier
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Na początek recenzja gry Wolf Among Us, pięcioodcinkowa gra-serial, jaka została zrealizowana przez studio TellTale Games. Tak, to ci sami, co stworzyli kultowe The Walking Dead. Gra została podzielona na pięć blisko dwugodzinnych epizodów, każda z nich odpowiada za spójną fabularną całość. Nareszcie wszystkie części są już zrealizowane i wydane, tak więc to najlepszy czas na recenzowanie.

Najbardziej gromkie brawa należą się projektantom za wspaniałe wymyślenie głównego bohatera oraz za zjawiskowy, brudny klimat opowieści. Co ważne, mamy rozgrywkę opartą na wyborach, to jeszcze bardziej powoduje, ze chce się grać. Na wielki pozytyw zalicza się również fantastyczna muzyka. Są i niedogodności. Przede wszystkim z naszego punktu widzenia największą z nich jest brak polskiej wersji językowej. Można również przyczepić się do fabuły, twórcy mogli bardziej się postarać, aby była ona bardziej nieprzewidziana. Generalna ocena to mocna czwórka z plusem. Nie będzie piątki przez wspomniane zaniedbania.

Opinie o grach komputerowych i na konsole
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
Istnieje też i druga propozycja, recenzja gry The Great War (Valiant Hearts). Jest to przygodowa gra akcji stworzona w fantastycznej komiksowej oprawie graficznej. Opowiada ona historię pięciorga ludzi, których losy przecinają się, a cała fabuła w klimacie I wojny światowej. Jeśli lubisz ”zręcznościówki” i gry przygodowe, to na pewno ta gra przypadnie ci do gustu. Zaprojektowała ją firma Ubisoft, znana z tak pamiętnych wydawnictw jak „platformówka” z serii Rayman.

Identycznie, jak w przypadku The Wolf Among Us, również przy okazji recenzowanej gry – Valiant Hearts ma wady. Chociaż gra jest bardzo piękna, bardzo czarowna, w klimacie komiksowym to da się w niej zauważyć trochę nieścisłości. Z jednej strony gra jest bardzo smutna, a z drugiej autorzy zaserwowali nam trochę komediowe postacie, odwołujące się przykładowo do typowo znanych narodowych stereotypów (Niemcy ciągle pija piwo).

Jeżeli ten materiał jest dla Ciebie wartościowy to sprawdź serwis toalety publiczne, w którym znajdziesz podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

To pewnie specjalny zabieg i wielu osobom może się podobać, jednak czuć, że coś w tak skonstruowanej układance nie pasuje.