Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Technologia hydrografiki jako współczesna technika nanoszenia deseni

Hydrografiką nazywamy proces naniesienia obrazu na przeróżnego typu obszary. Może to być tworzywo sztuczne, wyroby ceramiczne, drzewo, bądź szkło. Dzięki tej metodzie można przenieść obraz na przestrzenie płaskie, oraz te o nietypowym konturze.
Sam przebieg nie jest prostym zanurzaniem modułu w wodzie, potrzebuje wiedzy i doświadczenia. Naniesiony na nawierzchnię druk wodny jest pokrywany lakierem, dzięki czemu warstwa jest szczególnie odporna na wysoką temperaturę i warunki atmosferyczne. Hydrografika, to współczesna technologia nanoszenia form na fragmenty trójwymiarowe przy wykorzystaniu wody. Na jej nawierzchni lokuje się wzornik a potem zanurza fragment po czym następuje trwałe połączenie grafiki z obiektem. Moduły utworzone tą metodą zachowują cechy lakieru samochodowego, co czyni je odpornymi na zarysowania.Hydrografika to współczesna strategia zdobienia do pełnienia której potrzebne są stosowne sprzęty. Wanna do hydrografiki, folia, aktywator, również osobliwa przemysłowa zmywarka, to niezbędne rzeczy do realizowania owej grafiki. Jednym z wyjątkowo ważnych działań, którego nie można zignorować, jest odtłuszczanie przestrzeni i jej zmatowienie. Co więcej, trzeba pomalować ją gruntem, zaś po nałożeniu wzoru nałożyć bezbarwny lakier, który ochroni naniesiony transferowy druk wodny i ochroni go przed zniszczeniem. Hydrografika ma zastosowanie w wielu sferach.
druk wodny
Author: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Source: http://www.flickr.com
Druk (skorzystaj z promocji na folia do druku cyfrowego- szczegóły w podanym źródle) wodny doskonale upiększa jakikolwiek typ przestrzeni. Doskonale nada się do dekoracji rozmaitych dodatków w domu, oraz samochodów. Na hydrografika dla początkujących.

Osiągalne są nawet najbardziej oryginalne desenie, dobór zależy od osobistych wymogów. Hydrografika bardzo trwale i profesjonalnie przeprowadzona gwarantuje niezrównaną jakość. Procedura ta jest przeważnie używana do części automobilowych, motocyklowych a także gniazdka elektryczne, okucia meblowe, kaloryfery, maski spawalnicze, kaski, listwy wykończeniowe, oraz dużo innych. Nawierzchnia może być pełna połysku, bądź matowa w zależności od wyborów. Lakierowanie i polerowanie fragmentów przy zastosowaniu najwyższej jakości past, ręczy dużą jakość
.