Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Tenis nowym hobby Polaków

Trudno zapomnieć, jak powstała małyszomania. To naturalny proces, że na fali sukcesów jednego człowieka mocno rośnie zainteresowanie dyscypliną. I tak się dokładnie stało ponad dekadę temu, gdy poprzednio zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła pasjonować bardzo szerokie grono ludzi. Zaczęły powstawać dedykowane witryny internetowe i tak dalej. Dużo dziennikarzy zastanawia się, czy też tak się zdarzy w wypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Author: adidas
Source: adidas
Takie założenie nie jest wszakże pozbawione podstaw. Od jakiegoś czasu na zawodach błyszczy utalentowana tenisistka z Małopolski - Agnieszka Radwańska.

Istnieje właśnie oryginalna strona www (https://btune.pl/), która ma przydatne informacje na omawiany temat, zatem nie zwlekaj tylko przeczytaj ją dokładnie.

W momencie, gdy zaczęła odnosić znaczące sukcesy, przed TV zasiadało coraz więcej Polaków. Niestety, statystyka widowni była sporo niższa, niż w trakcie kariery Adama Małysza. Można przypuszczać, że jest to wynik małej atrakcyjności walk na korcie. Tenis to jednak nie zawody na skoczniach, które pasjonują kibiców, gdyż reprezentują miks dowodzenia niezwykłej odwagi sportowców i zaciętej rywalizacji. Trwające po kilka godzin mecze tenisowe mogą znużyć nawet najbardziej wytrwałych ludzi.

Jednakże okazja na wzrost popularności tej dyscypliny w Polsce jeszcze istnieje. Nie tak dawno najsilniej ludzi zainteresował uzdolniony Jerzy Janowicz, który genialnie się wykazywał na trudnym turnieju w w Paryżu. To sprawiło, że całkiem dużo ludzi obserwowało tenis live w telewizji i internecie.

Spory odsetek komentatorów tego szlachetnego sportu utrzymuje, że młody Polak ma tak duży talent, że bez wątpienia doczekamy się w przyszłości wielu zwycięstw. Możliwe, że nareszcie polscy miłośnicy tenisa dostaną swojego „Małysza”? (sprzęt do tenisa w sklepie sportowym)


Przyszłość pokaże, a już obecnie widać, że wielu młodych mieszkańców Polski zapisuje się na naukę tenisa lub regularnie toczy tenisowe batalie z przyjaciółmi na parkowych kortach. W internecie za to pojawiło się kilka tenisowych witryn, gdzie są dostępne interesujące informacje o tej dyscyplinie. Do wyszukiwarki należy wklepać np. frazę mecze tenisa na żywo.