Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób działa Indiegogo Polska?

Portale społecznościowe wpływają nie tylko na formę wykorzystywania wolnego czasu, lecz także niejednokrotnie stanowią źródło, z którego czerpiemy wiadomości. Okazuje się, że obecnie wpływają również na rozwój przedsiębiorczości. Funkcjonują portale crowdfundingowe, takie jak Indiegogo Polska. To nowy społecznościowy sposób finansowania różnorodnych projektów.


koncert
Author: -ted
Source: http://www.flickr.com
Portale tego typu okazują się coraz bardziej znane w sieci i coraz więcej ludzi z nich korzysta. Dla "normalnych" ludzi wydają się nieraz doskonałą szansą na urzeczywistnianie swoich projektów, które wymagają zainwestowania pewnej kwoty pieniędzy. Crowdfunding oznacza w wolnym tłumaczeniu "finansowanie z tłumu".
Na portalu polskie indiegogo wszyscy mogą się zarejestrować i poprosić pozostałych internautów o niezbędną kwotę pieniędzy. Osoby zbierające fundusze w ten sposób bardzo często nie proponują w zamian udziału w akcji, ale nagradzają inwestorów na wiele innych sposobów.

W przypadku jeśli masz zamiar znaleźć poza tym również inne dodatkowe dane na przedstawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu (https://galerialucznik.pl/pl/menu/przybory-do-szycia/nici-682.html), do którego odsyłacz jest tutaj.

Niekiedy proponują m.in. rozmaite prezenty, w tym często związane z finansowanym projektem lub też udział w wydarzeniach itd. Każdy internauta może przelać dowolną kwotę środków, by móc wspomóc chociaż w niewielkiej części pomysł budzący największe zainteresowanie.

W Stanach Zjednoczonych tego typu serwisy cieszą się ogromną popularnością i wiele ludzi je odwiedza, zarówno tych poszukujących niezbędnych środków, jak również finansujących nowe projekty. W Polsce ten koncept zaczyna się rozwijać i z całą pewnością budzi on coraz większe zainteresowanie, czego dowodem może być chociażby Indiegogo Polska.

Jak zbierać środki na realizowanie pomysłu za sprawą tego rodzaju portali? Wystarczy zgłosić swój projekt do serwisu np. poprzez kontakt z osobami odpowiedzialnymi za publikację. Oczywiście należy wiedzieć, iż cele projektu muszą być zgodne z regulaminem serwisu. Zgłaszać można zarówno produkty, jak również usługi czy przedsięwzięcia. Najistotniejsze, by spełniały kryteria danej platformy crowdfundingowej np. . Po zgłoszeniu swojego pomysłu, twórca zazwyczaj dostaje własną podstronę, na której może dokładnie opisać swój projekt i w ten sposób go promować. Następnie już musimy czekać na zainteresowane osoby, które zechcą sfinalizować realizację projektu.